MS Dhoni “یک روز به آنها نگاه می کند…”: سونیل گاواسکار در مورد کاپیتانی هند در تیم بزرگ CSK

تصویر فایل کاپیتان CSK MS Dhoni© توییتر

دربی جنوب بین رویال چلنجرز بنگلور و چنای سوپر کینگز در حالی که هواداران شاهد یک مهیج پرگل در بنگلور بودند، به موفقیت رسیدند. این تنها باری بود که این دو تیم در IPL 2023 با یکدیگر روبرو شدند. دوون کانوی بازکننده CSK با ضربه انفجاری و در عین حال کلاسیک خود در برابر M Chinaswamy پیروز شد. چپ دست نیوزلند با گلزنی 83 توپ از 45 توپ به CSK کمک کرد تا در مجموع بزرگی کسب کند.

عرفان پاتان، بازیکن سابق تیم ملی هند، کانوی را با مایکل هوسی بت‌باز سابق استرالیایی مقایسه کرد، کسی که برای سال‌ها یک چرخ دنده حیاتی در مجموعه CSK بود و به تیم زردها کمک کرد تا در سال‌های 2010 و 2011 برنده TATA IPL شوند. Hussey در حال حاضر مربی ضربتی CSK است.

عرفان پاتان که در Star Sports Cricket Live صحبت می کرد، گفت: «سبک ضربه زدن دوون کانوی بسیار شبیه به مایکل هاسی است. وقتی شروع به گلزنی می کند، متوقف نمی شود. از این فرصت استفاده کرد و ضربات را در فاصله بازی کرد.

رویارویی با آدرنالین بالا بین RCB و CSK همچنین اثر آرام بخش MS Dhoni را در کنار نشان داد که به دومی کمک کرد از لحظات عصبی در زمین در هنگام اورهای تند اجتناب کند.

سونیل گاواسکار، بازیکن سابق کریکت هندی معتقد است که زسکا توانست طوفان Faf du Plessis و Glenn Maxwell را با Dhoni پشت کنده ها پشت سر بگذارد.

سونیل گاواسکار که در کریکت لایو در استار اسپورت صحبت می‌کرد، گفت: «بازیکنان فشار زیادی را احساس نمی‌کنند وقتی ام اس دونی تیم را رهبری می‌کند. او بسیار باحال است و این کمک می کند. او در لحظه می ماند و هرگز فریفته نمی شود. بله، به محض اینکه آنها را از دست می دهند، به آنها نگاه می کند، اما هرگز آنها را تحت فشار قرار نمی دهد. این دلیلی است که CSK در بیشتر مواقع در حال شکست است.”