MS Dhoni ‘کاپیتان مزاحم’ یک درخواست از هم تیمی های خود در CSK دارد

مسلماً بزرگ‌ترین کاپیتان نسل خود، MS Dhoni منبع ثابت حمایت برای هم تیمی‌هایش در Chennai Super Kings بوده است. با این حال، در حالی که CSK روز سه شنبه با شکست دادن مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در مرحله مقدماتی 1، جایگاه خود را در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 رزرو کرد، دونی خود را یک “کاپیتان مزاحم” توصیف کرد. در مراسم معرفی پس از بازی، طلا یک درخواست از هم تیمی های خود، به ویژه بازیکنان زمین داشت، زیرا این فرنچایز در تصمیم گیری عنوان قهرمانی شانزدهمین دوره لیگ T20 شرکت می کند.

در یک گفتگوی صمیمانه با هارشا بوگل بعد از بازی، Dhoni جنبه جدیدی از کاپیتانی خود را نشان داد، و نشان داد که چند بار زمین را تغییر می دهد، که واقعا می تواند باعث عصبانیت بازیکنان شود.

اما دونی همچنین گفت که از بازیکنانش می خواهد که او را زیر نظر داشته باشند زیرا در صورت رها کردن توپ واکنشی نشان نخواهد داد.

“شما ویکت را می بینید و زمین را مطابق با آن تنظیم می کنید. من می توانم کاپیتان بسیار آزاردهنده ای باشم، من به حرکت زمین داران 2-3 فوت ادامه می دهم. تنها چیزی که از زمین بازان می خواهم این است که مرا تماشا کنند. اگر شکار افتاد، هیچ واکنشی (از طرف من) وجود نخواهد داشت، فقط مرا تماشا کن.» او پس از بازی گفت.

سوپر کینگز به فینال که 28 می در احمدآباد برگزار می شود راه یافتند. در مورد مسابقه، CSK 172 ران روی تخته قرار داد. اگرچه کارشناسان آن را به عنوان یک “برد مسابقه” تلقی نکردند، اما بولرها در حالی که دیپاک چهار، راویندرا جادجا، ماهیش تکشانا و ماتیشا پاتیرانا هر کدام دو ویکت را به دست آوردند، گام برداشتند و به نتیجه رسیدند.

مطالب پیشنهادی  "اگر MS Dhoni بود...": برداشت جالب سونیل گاواسکار در مورد کاپیتانی روهیت شارما

چهار که در این فصل بازی های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده است، با انتخاب دو ویکت برای 29 ران در فرم خوبی به نظر می رسد. Jadeja با توپ عالی بود، تنها 18 ران دریافت کرد و در 4 اوور، 2 ویکت را انتخاب کرد. تکشانا و پاتیرانا به ترتیب اعداد 2/28 و 2/37 را به دست آوردند، زیرا گجرات برای 157 ران حذف شدند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله