MS Dhoni پس از مسابقه معین علی میسفیلد مقابل RCB در IPL 2023 خونسردی خود را از دست می دهد. این عبارت ویروسی است. نگاه کن

MS Dhoni به دلیل رفتار آرام خود در زمین به عنوان “کاپیتان کول” شناخته می شود، اما کاپیتان چنای سوپر کینگز در جریان بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل رویال چلنجرز بنگلور در روز دوشنبه عصبانی بود. در 18هزار پس از تعقیب و گریز، وین پارنل در پوشش اضافی به متیس پاتیرانا ضربه زد و برای یک تک آهنگ پرتاب کرد. در سمت بدون ضربه، سویاش پرابهودسای در حال چرت زدن گرفتار شد و معین علی فرصت درخشانی برای فرار از او داشت. با این حال، معین نتوانست توپ را به درستی جمع کند و تا زمانی که توپ را به دونی زد، ضربه زن به سلامت در داخل چین قرار داشت. Dhoni به وضوح از این تلاش هیجان زده بود و حتی با عصبانیت به ملی پوش انگلیسی اشاره کرد.

ضربه 83 ران دوون کانوی و به دنبال آن توشار دشپاند و ماتیشا پاتیرانا به چنای سوپر کینگز (CSK) کمک کرد تا در 8 ران پیروز شود.

برای CSK، دشپانده سه گل زد و پاتیرانا دو ویکت گرفت تا چنای یک پیروزی ارزشمند را مقابل RCB به دست آورد. گلن ماکسول با 76 توپ دفعی 36 گل برتر را برای RCB به ثمر رساند، در حالی که فاف دو پلسیس 62 توپ از 33 توپ را در یک مسابقه پرگل به ثمر رساند.

با تعقیب یک هدف ماموت 227، RCB متحمل ضربات اولیه شد و ویکت های ویرات کوهلی و ماهیپال لومرور را از دست داد. آکاش سینگ در اوور اول کهلی را اخراج کرد و توشار دشپنده در دومی لومرور را بهتر کرد.

مطالب پیشنهادی  لیگ برتر: لیورپول ناتینگهام فارست را شکست داد تا در چهار نبرد برتر باقی بماند، استون ویلا از نظر فرم

گلن ماکسول و کاپیتان Faf du Plessis سپس در حالی که بازیکنان CSK را در فواصل منظم با تک‌نفره‌ها در همه جهات در هم شکستند، رهبری RCB را بر عهده داشتند. دوتایی بزرگ ماکسول و کاپیتان دو پلسیس همکاری 100 دوشی خود را تنها در 48 توپ انجام دادند.

کاپیتان فاف دو پلسیس در اور نهم بازی 50 توپ از 23 توپ را به ثمر رساند در حالی که ماکسول 50 توپ از 24 توپ را در اور دهم بازی به ثمر رساند، زیرا RCB در مسیر به نظر می رسید تا یک کل بزرگ را تعقیب کند.

ماکسول به تنهایی 16 ران به ماتیشا پاتیرانا بولد زد. این دو تهاجمی به قتل عام با بولرهای CSK ادامه دادند و بیش از 10 ران در هر اوور با شلوارک بزرگ خود به ثمر رساندند.

ماهیش تکشانا پس از آن به موفقیت بزرگ RCB دست یافت، زمانی که او مکسول خوش موقعیت و خطرناک را برای 76 اخراج کرد. دو پلسیس پس از به ثمر رساندن 62 ران به پاویون بازگشت.

سپس دینش کارتیک، ضربه زن راست دست، برای ضربه زدن بیرون آمد و در فواصل زمانی معین به مرزها و حداکثرها ضربه زد تا فشار تیمش را کاهش دهد. با این حال، آتش بازی کارتیک به پایان رسید زیرا توشار دشپنده پس از به ثمر رساندن 28 گل او را اخراج کرد.

در اوور هجدهم، ماتیش پاتیرانا ویکت شهباز احمد را به امتیاز 12 گرفت. سپس وین پارنل برای ضربه زدن بیرون آمد اما ضربه زن نتوانست کار زیادی انجام دهد زیرا دشپنده او را اخراج کرد.

مطالب پیشنهادی  ساینا نوال قصد دارد به المپیک توکیو راه یابد

سپس سویاش پرابهودسای برای ضربه زدن بیرون آمد و ضربه زن در اور نوزدهم یک شش خیره کننده زد تا RCB کمی امیدوار باشد. در آخرین اور، پاتیرانا با 19 ران با بازیکنان عالی خود از تساوی دفاع کرد و ویکت پرابهودسای را گرفت تا تیمش 8 ران بر RCB پیروز شود.

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله