“MS Dhoni موافقت نکرد…”: دیپاک چهار داستان زمانی که تالا مربی استفن فلمینگ را اخراج کرد را فاش کرد.

MS Dhoni در طول سال‌ها با کمک به آنها در ارتقای مهارت‌های خود در لیگ برتر هند، حرفه بسیاری از بازیکنان غیرفوتبالی را ایجاد کرده است. مورد دیپک چهار نیز مشابه است. پیسر با تبدیل شدن به یک ستون اصلی در تیم CSK ، شروع به پوشیدن پیراهن تیم ملی هند کرد. پیش از فینال IPL 2023، چهار داستان جالبی را در مورد اینکه چگونه دونی تصمیم استفن فلمینگ مربی در مورد او را لغو کرد، به اشتراک گذاشت و نمونه ای عالی از یک ویکت گیر در حمایت از جوانان تیم را ارائه داد.

دیپاک چهار اولین بار با دانی ملاقات کرد که توسط Rising Pune Supergiant در سال 2016 طناب زد. پس از پایان ماندن RPS در مسابقات پس از پایان فصل 2017، چهار توسط سوپر کینگز چنای که توسط کسی غیر از “تالا” مدیریت می شد، طناب زد.

در آخرین قسمت از برنامه Breakfast With Champions، چهار فاش کرد که فلمینگ از شروع فصل 2018 تمایلی به بازی او نداشته است.

جالب است که فلمینگ بعد از زدن پنج شش در یک مسابقه تمرینی، من را برای ضربه زدن به جای کاسه بازی انتخاب کرد. متأسفانه از ناحیه همسترینگ آسیب دیدم و مجبور شدم بیشتر فصل 2016 را از دست بدهم.»

نسخه 2017 ترکیب تیمی داشت و من مجبور شدم چند بازی انجام دهم. در سال 2018، CSK من را در حراجی انتخاب کرد و فلمینگ نمی خواست با من بازی کند و ماهی بای مخالفت کرد و گفت: “او در تمام 14 بازی این فصل بازی خواهد کرد.”

چهار همچنین فاش کرد که وقتی برگه تیم برای افتتاحیه آماده شد، ضونی نام چهار را بالای سر نوشت.

پیسر ادامه داد: «مدیر کل ما نزد من آمد و به من گفت که وقتی تیم ایجاد شد، همیشه اول نام من نوشته می شد.

چهار در ادامه به توپ‌زن CSK تبدیل شد و در فواصل زمانی معین ویکت‌هایی را برای این فرنچایز انتخاب کرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله