«MS Dhoni در آن شب گریه کرد» هاربهاجان سینگ داستان ناشنیده ای را با کاپیتان CSK به اشتراک می گذارد

عکس فایل MS Dhoni و Harbhajan Singh© BCCI/Sportzpics

MS Dhoni، که اغلب طرفدارانش از او به عنوان “کاپیتان کول” یاد می کنند، مردی است که اغلب توسط طرفدارانش به عنوان فردی که همیشه احساسات خود را تحت کنترل دارد، می بینند. مهم نیست که شرایط در زمین چقدر متشنج است، بسیار نادر است که ببینیم دونی خونسردی خود را از دست بدهد. این شخصیت عاطفی غیرقابل نفوذ دونی است که او را به بازیکنی دشوار برای پیش‌بینی در زمین تبدیل می‌کند. اما هاربهاجان سینگ، هم تیمی سابق دونی در هند و چنای سوپر کینگز، اکنون فاش کرده است که یک بار دونی در حالی که توسط هم تیمی هایش در CSK محاصره شده بود، گریه می کرد.

در ویدئویی که توسط Star Sports منتشر شد، هاربهاجان فاش کرد که این قسمت در سال 2018 زمانی رخ داد که CSK پس از دو فصل محرومیت به دلیل دخالت ادعایی خود در رسوایی شرط بندی IPL به IPL بازگشت.

حتی عمران طاهر، اسپینر سابق CSK به هاربهاجان پیوست و این داستان را تایید کرد و گفت که در آن لحظه بود که متوجه شد تیم چقدر به دونی نزدیک است.

داستانی وجود دارد که می خواهم آن را به اشتراک بگذارم. در سال 2018، زمانی که CSK پس از 2 سال محرومیت به این لیگ بازگشت، یک شام تیمی برگزار شد. من ضرب المثل “مردها گریه نمی کنند” را شنیده ام اما ام اس دانی آن شب گریه کرد. او احساساتی شد. من فکر می کنم هیچ کس در مورد آن نمی داند. بله عمران (طاهر)؟”

طاهر گفت: بله، البته. «حتی من هم آنجا بودم. این یک لحظه بسیار احساسی برای او (MS Dhoni) بود. با این نگاه به او متوجه شدم که این تیم چقدر به قلب او نزدیک است. او تیم را خانواده خود می داند. برای همه ما بسیار احساسی بود.”

این بازیکن کریکت آفریقای جنوبی حتی گفت که این یک افتخار برای او و تیم است زیرا کارشناسان آنها را “خیلی پیر” می نامند.

ما بعد از 2 سال برگشتیم و جام را بردیم. و وقتی مردم به تیم شما برچسب “بودا(پیرمردها) و حتی من در آن فصل در تیم بودم اما عنوان قهرمانی را به دست آوردیم. طاهر گفت: من به این پیروزی بسیار افتخار می کنم.

موضوعات مطرح شده در این مقاله

مطالب پیشنهادی  دستورالعمل فروش زمین 99 ساله به صاحب مسکن