MS Dhoni با فریب دادن هاردیک پاندیا به دادن ویکت خود با ذهن هاردیک بازی می کند. نگاه کن

MS Dhoni، کاپیتان چنای سوپر کینگز، ممکن است دیگر یک بازیکن بین المللی کریکت نباشد، اما همچنان تصویر همیشگی خود را در لیگ برتر هند خلق می کند. در راس فرنچایز Chennai، Dhoni بار دیگر آنها را با شکست گجرات تایتانز در Qualifier 1 در روز سه شنبه به فینال IPL برد. نمونه ای عالی از درخشش تاکتیکی دونی در زمین زمانی دیده شد که او “با نفس هاردیک پاندیا بازی کرد” تا ویکت ارزشمند خود را به دست آورد و کل جهان کریکت را وادار به تعظیم کرد.

CSK با پیروزی مقابل مدافع عنوان قهرمانی GT در اولین بازی مقدماتی پلی آف از انحراف به فینال اجتناب کرد. پس از پایان فصل گذشته در رده نهم جدول امتیازی، مردان دونی با نتایج همه جانبه ثابت در این رقابت‌ها، پیشرفت قابل توجهی در این سال نشان دادند. اگرچه دونی نتوانسته سهم زیادی با خفاش داشته باشد، به دلیل درخشش به عنوان کاپیتان، یکی از بزرگترین دارایی های تیم باقی مانده است.

با هاردیک در نقطه چین، Dhoni عمداً زمین را تغییر داد و با ذهن کاپیتان گجرات بازی کرد تا او را فریب دهد تا توپ را مستقیماً به دست راویندرا جادجا بدهد.

پس از استفاده از پیسر در 5 اور اول، ثونی اسپینر ماهش تکشانا را در اور ششم، آخرین اوور پاورپلی، به میدان آورد. هاردیک به دنبال قطع توپ از کنار مربع ویکت معین علی بود اما فقط بازیکن را پیدا کرد. با دیدن این موضوع، Dhoni نقشه ای مبتکرانه در نظر گرفت.

کاپیتان CSK راویندرا جادجا را از پشت زمین به نقطه عقب معرفی کرد. روی توپ بعدی هاردیک مستقیما به دستان جادجا ضربه زد. اینم ویدیو:

مفسر راوی شاستری که شاهد این حادثه بود، در برنامه گفت: “او (دهونی) در آنجا با نفس هاردیک بازی می کرد.”

مطالب پیشنهادی  "هر درس، اسمک، پت...": ویرات کوهلی در مورد معلمی که او را برای پوشیدن پیراهن هند تشویق کرد.

دونی در پایان بازی اعتراف کرد که به دلیل تمایل به تغییر مکرر زمین می تواند به عنوان کاپیتان بسیار آزاردهنده باشد.

“شما ویکت را می بینید و مطابق با آن زمین را تنظیم می کنید. من می توانم کاپیتان بسیار آزاردهنده ای باشم، من مدام بازیکن ها را 2 تا 3 فوت جابجا می کنم. تنها چیزی که از زمین بازان می خواهم این است که مرا تماشا کنند. اگر شکار افتاد، هیچ واکنشی (از طرف من) وجود نخواهد داشت، فقط مرا تماشا کن.»

تا زمانی که Dhoni با قرار گرفتن در زمین خود به گرفتن ویکت برای CSK ادامه می دهد، سخت است باور کنیم که هر بازیکنی مخالف قرار دادن یاردهای سخت برای تیم و کاپیتان باشد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله