MS Dhoni با تی‌شرت‌های سفارشی تیم «Whisper With Elephants» برنده اسکار ملاقات کرد

MS Dhoni با تیم برنده اسکار The Elephant Whisperers ملاقات می کند و پیراهن های شخصی را به شما هدیه می دهد.

MS Dhoni با Bomman و Belli، مربیان فیل.© توییتر

MS Dhoni، کاپیتان چنای سوپر کینگز، روز سه شنبه با تیم مستند برنده اسکار The Elephant Whisperers ملاقات کرد. “چنای سوپر کینگز در یک رویداد ویژه در روز سه شنبه (9 مه) از قهرمانان واقعی زندگی بومن و شکم، مراقبان فیل ها و کارگردان برنده اسکار Karthika Gonsalves تقدیر کرد. کاپیتان چنای سوپر کینگز، ام اس ثونی، پس از یک جلسه تمرین، پیراهن های شخصی سازی شده CSK را به این سه نفر اهدا کرد. روز سه‌شنبه در ورزشگاه MA Chidambaram، CSK در یک بیانیه مطبوعاتی گفت.

چنای سوپر کینگز همچنین مراسم تجلیل ویژه ای را برای زوج متاهل و کارگردان در استادیوم قبل از بازی آنها مقابل دهلی کپیتالز در روز چهارشنبه برگزار کرد.

روپا گورونات، مالک Chennai Super Kings، این سوغاتی را به همراه مدیرعامل Chennai Super Kings Cricket Limited، KS Viswanathan ارائه کرد. Chennai Super Kings همچنین چکی را به صندوق حفاظت از ببر Mudumalai تحویل داد تا به فیل ها کمک کند.

“ما بسیار خوشحالیم که از نگهبانان فیل خود، بومن و شکم، همراه با Karthika، که داستان های متقاعد کننده آنها این داستان تاثیرگذار را در سراسر جهان گسترش داده است، تجلیل می کنیم. همه ما بسیار مفتخریم که افراد خود را در صحنه جهانی داریم.

KS Viswanathan گفت: “حفاظت از فیل های آسیایی نیاز روز است و ما همچنین خوشحالیم که از دو فیل آمو و راگو با کمک به هزینه های زندگی آنها حمایت می کنیم.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله

مطالب پیشنهادی  ODI دوم: ویرات کولی احساس می کند هند در از دست دادن متوالی دوم "از نظر توپ بی تأثیر است"