MS Dhoni با توضیح تکنیک Virat Kohli در رختکن CSK مربی می شود. نگاه کن

چنای سوپر کینگز عملکرد درخشانی در فصل جاری لیگ برتر هند دارد. قهرمان چهار دوره با 6 برد از 11 مسابقه در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد. CSK اخیراً در Chepauk در یک تعقیب و گریز 140 ران، رقیب هندی بمبئی خود را با شش ویکت شکست داد. این برد ویژه بود زیرا اولین برد CSK در برابر MI در Chepauk از سال 2011 بود. جدا از چنین برد به یاد ماندنی، چیزی که قلب بسیاری را به خود جلب کرد، ذکر ویرات کوهلی توسط کاپیتان ام اس دونی بود.

پس از پایان بازی به نفع CSK، ویدئویی که در آن دونی در حال خطاب به تیمش در رختکن دیده می شود در شبکه های اجتماعی منتشر شد. کاپیتان سابق هند در طول صحبت های خود نام کوهلی را برای ایجاد انگیزه در بازیکنانش ذکر کرد.

ویرات از همان توپ اول اینطور بازی نمی کند. همیشه وجود دارد.

قابل ذکر است که کوهلی و دونی پیوند دوستی خاصی دارند. بارها ستاره RCB عشق خود را به Dhoni ابراز کرده است.

در طول مسابقات جام ملت های آسیا در سال گذشته، کوهلی فاش کرد که ام اس دونی تنها فردی بود که هنگام کناره گیری از عنوان سردار آزمون در ژانویه امسال برای او پیام نوشت. او بعداً همچنین در مورد آنچه که Dhoni در طول یک پچ ضعیف برای او نوشته بود صحبت کرد.

“تنها کسی که واقعاً با من تماس گرفت، ام اس دونی بود. و این برای من بسیار موهبت است که بدانم می توانم چنین پیوند قوی و چنین رابطه قوی با کسی که از خودم بزرگتر است داشته باشم، جایی که همه چیز این است: “این یک دوستی است که بر اساس احترام متقابل است.” پادکست RCB

مطالب پیشنهادی  گریزمان "بارسلونا" اختلاف با مسی - فوتبال را انکار می کند

این یکی از چیزهایی است که او در همان پیام به من اشاره کرد، اینکه وقتی از شما انتظار می رود که فردی قوی باشید و به شما به عنوان یک فرد قوی نگاه می شود، مردم فراموش می کنند که بپرسند حالت چطور است؟ بنابراین برای من روشن شد که اینطور بود.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله