MS Dhoni از نیروی بی رحم در تورها استفاده می کند و برای Qualifier 1 vs GT آماده می شود. نگاه کن

لیگ برتر هند (IPL) 2023 قرار است در Chepauk برگزار شود، جایی که مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز به مصاف چنای سوپر کینگز برنده چهار بار خواهد رفت. پیش از درگیری که تیم‌های ام‌اس ثونی و هاردیک پاندیا برای رسیدن به فینال با هم مبارزه می‌کنند، ‘تالا’ چند ضربه محکم به تور زده است. Dhoni با تولید چند فیلم کوتاه عالی در این فصل، قبلاً با اجرای خود طرفداران را تحت تأثیر قرار داده است. اما هنوز چیزهای زیادی در راه است.

در چند ویدیوی به اشتراک گذاشته شده توسط سوپر کینگز، Dhoni در حال تلاش برای گرفتن عکس های عالی برای گرم کردن برای مسابقه بزرگ است. اینم ویدیو:

چنای سوپر کینگز، قهرمانان چهار دوره، در زمین خانه خود هستند و از حمایت قابل توجهی برخوردار هستند. MS Dhoni و سربازانش هشت بار در مراحل لیگ قهرمان شده اند که پنج مورد از آنها در Chepauk بوده است.

ویژگی های رهبری دونی در طول زمان کاملاً توسط شخص مقابل او، هاردیک پاندیا منعکس شده است. حمایت از بازیکنان مسن‌تر که اشتباه می‌کنند، حفظ بازیکنان جوان‌تر، ایجاد انگیزه در افراد آسیب‌پذیر و تقویت روحیه جنگندگی ذخیره‌ها، همگی از ویژگی‌های یک رهبر محبوب هستند که تیم برای او تلاش بیشتری خواهد کرد.

مسابقات مقدماتی 1 روز سه شنبه این دو تیم قابل مقایسه اما بسیار متفاوت را در مقابل یکدیگر قرار می دهد که نوید یک مسابقه هیجان انگیز را می دهد. CSK بیش از یک مزیت متوسط ​​خواهد داشت زیرا آنها مزیت خانگی خواهند داشت. هواداران چنای فرصت دیگری خواهند داشت تا قهرمان بعید خود، کاپیتان طلسم خود را جشن بگیرند، زیرا حضور در فینال در نزدیکی است.

مطالب پیشنهادی  لیگ برتر هند 2020: Shihar Dawan "سپاسگزار" دوباره کریکت بازی می کند ، از مقر "Fantastic" دهلی استقبال می کند

از زمانی که سفر IPL ما در سال گذشته آغاز شد، اتک بولینگ گجرات در 30 مسابقه 186 ویکت را به دست آورده است که بیشترین تعداد در هر تیمی در آن بازه زمانی است. آنها همچنین ستون اصلی موفقیت گجرات در این فصل بوده اند. رشید خان و محمد شامی این بار هر کدام با 24 ویکت در صدر فهرست ویکت گیران IPL هستند. محیط شارما و نور احمد نیز به ترتیب با 17 و 13 ویکت ویکت های مهم را از آن خود کردند.

دپارتمان ضربه زنی مدافع عنوان قهرمانی نیز فوق العاده بود. تعقیب رکورد آنها در بنگالورو گواهی بر رکورد فوق العاده ما به عنوان نایب قهرمان بود، که اکنون 14 پیروزی از 17 مسابقه دارد.

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله