MI Sensation آکاش مدوال از مسابقات محلی محروم شد، برادر به “دار کا ماهول” اشاره می کند

هندی‌های بمبئی جواهری جدید کشف کردند، زیرا آکاش مادوال 5 ویکت برای این فرنچایز گرفت و نقشی کلیدی در برد تیم مقابل لاکنو سوپر جاینت در لیگ برتر هند (IPL) حذفی 2023 داشت. در حالی که اعضای انجمن کریکتینگ خود را برای ظهور یک جواهر بولینگ دیگر از سرخپوستان بمبئی آماده می کردند، برادر مادهوالا حکایت های جالبی از پیشینه دریانوردان در بازی کریکت به اشتراک گذاشت. در واقع، Ashish برادر آکاش فاش کرد که ستاره MI از بازی کریکت در زادگاهش منع شده است، زیرا او برای بازی کردن در برابر او بسیار خطرناک شده است.

Ashish در گفتگو با India Today خاطرنشان کرد که روهیت شارما، کاپیتان MI به آکاش کمک کرد تا جهش بعدی را انجام دهد.

چیزی که در مورد روهیت بهای وجود دارد این است که او به بازیکنان فرصت می دهد. او به بازیکنانش اعتماد دارد و از آنها حمایت می کند. یک بازیکن جدید همیشه برای موقعیت خود در تیم می ترسد. و روهیت از شر این ترس خلاص شد و آکاش اکنون در حال کمک است. .

وقتی او بعد از فارغ‌التحصیلی از مهندسی کار می‌کرد، مردم هر روز می‌آمدند و می‌گفتند امروز سر کار نیای، برو برای تیم ما بازی کن و ما پولت را می‌دهیم. و از آنجا بعد از آزمون اوتاراکند به توپ چرمی روی آورد.

آکاش که عمدتاً کریکت تنیس بازی می کرد برای این سطح خیلی خوب شد. بنابراین، او از مسابقات محلی محروم شد زیرا مردم از رویارویی با او می ترسیدند.

هیچکس به او اجازه بازی در اینجا را نداد. ترس زیادی از بولینگ او وجود داشت. بنابراین از شرکت در مسابقات محلی محروم شد. دار کا ماهول تا(ترس در اطراف وجود داشت). آکاش عادت داشت بیرون از رورکی و بازی کند.»

با این حال، اکنون آشیش بسیار خوشحال است که برادرش در سراسر کشور محبوبیت پیدا می کند.

برادر بزرگتر خوشحال افزود: “اما بله، روزهای توپ تنیس او به پایان رسیده است. او اکنون بسیار خوشحال است.”

روهیت شارما 50 درصد از شدت خود را می گیرد. فقط به پیوند مشترک آنها نگاه کنید (به تلویزیون اشاره می کند)” در پایان آشیش.

موضوعات مطرح شده در این مقاله