“Major Jitke Trophy…”: آنچه MS Dhoni در مورد “تصمیم به ترک” به سورش راینا گفت

آیا امسال آخرین بازی ام اس دونی به عنوان بازیکن در لیگ برتر هند (IPL) خواهد بود؟ این سوال همه هواداران را به حدس زدن نگه داشت. حتی زمانی که دنی موریسون از کاپیتان چنای سوپر کینگز (CSK) در مورد “فصل آواز قو” او پرسیده شد، دونی از دادن پاسخ روشن در مورد برنامه های خود امتناع کرد. با این حال، سورش راینا، هم تیمی سابق Dhoni در هند و CSK، آنچه را که تالا در مورد بازنشستگی خود به او گفته بود، فاش کرد، و این چیزی است که طرفداران اخبار می خواستند بشنوند.

راینا در صحبت در JioCinema به نقل از Indian Express، آنچه را که ویکت‌باز کهنه‌کار در دیدار اخیرشان در فصل جاری IPL به او گفت، فاش کرد. “جایزه اصلی jeetke ek sal aur khelunga (بعد از بردن جام، یک سال دیگر بازی خواهم کرد).”

در حالی که CSK در آستانه راهیابی به مرحله پلی آف شانزدهمین دوره لیگ T20 است، این واقعیت که آیا این فرنچایز قهرمان خواهد شد یا خیر، تنها در هفته های آینده مشخص خواهد شد.

زمانی که موریسون گستاخانه از او در مورد آینده‌اش پرسید، دونی قبلاً دنیای جیرجیرک را حدس می‌زد.

“این یک تور آواز قو فوق العاده است، آخرین تور شما، چگونه از آن لذت می برید؟” موریسون پرسید که دانی به سرعت پاسخ داد: “خب، تو تصمیم گرفتی که این آخرین مورد من است.” موریسون با اشاره به جمعیت در لاکنو گفت: “می شنوید که او سال آینده برمی گردد.”

مطالب پیشنهادی  لیگ برتر لانکا 2020: شهید افریدی پرواز را از دست داد ، اولین مسابقه "خانم هاله"

خود دونی همچنین اعتراف کرد که این “آخرین فاز” دوران حرفه ای او است، اما او تایید نکرد که آیا این آخرین فصل IPL او به عنوان بازیکن است یا خیر.

او در پاسخ به این سوال که در جریان تعامل پس از بازی از او پرسیده شد که چگونه می‌خواهد با همه غرش‌ها و حمایت‌های تماشاگران چپاوک کنار بیاید، گفت: «همه گفته‌ها و انجام‌ها، این آخرین مرحله زندگی من است، هر چقدر هم که بازی کنم. بعد از دو سال هواداران این فرصت را داشتند که به اینجا بیایند و ببینند، خوشحالم که اینجا هستم. جمعیت به ما عشق و محبت زیادی داد. شانس کافی برای مبارزه وجود ندارد، اما شکایتی وجود ندارد.”

با توجه به اینکه CSK به عنوان یکی از قوی‌ترین تیم‌ها در این کمپین ظاهر می‌شود و Dhoni نیز بازی‌های فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد، تعجبی نخواهد داشت که این بازیکن 41 ساله یک فصل دیگر بازی کند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله