‘M5 Dhoni’: چگونه فرنچایزهای IPL به رکورد قهرمانی CSK واکنش نشان دادند

چنای سوپر کینگز پس از شکست دادن گجرات تایتانز در آخرین توپ هیجانی روز سه شنبه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد پنجمین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر هند (IPL) را به دست آورد. با این برد، آنها اکنون با هندی های بمبئی به عنوان موفق ترین فرنچایز تاریخ این رقابت ها مساوی شده اند. همچنین این پنجمین برد MS Dhoni به عنوان کاپیتان بود، شاهکاری که تنها توسط روهیت شارما به دست آمد. مسابقه در زیر باران با موانع متعددی روبرو شد اما CSK توانست خونسردی خود را حفظ کند و راویندرا جادجا با 10 ران از دو توپ آخر مسابقه، لحظه را غنیمت شمرده و آن را با سبکی تمام کرد.

این پایانی هیجان‌انگیز برای IPL 2023 بود که تیم‌ها بیش از 200 گل به ثمر رساندند و تعداد شگفت‌انگیز تعقیب و گریز با امتیاز بالا. پس از برد CSK، همه فرنچایزها در توییتر به برندگان تبریک گفتند و از درخشش MS Dhoni برای کسب عنوان دیگری برای تیمش تجلیل کردند.

Dhoni همچنین به روز رسانی بزرگی در مورد بازنشستگی احتمالی خود در ارائه پس از بازی ارائه کرد.

«اگر به طور غیر مستقیم می بینید که این بهترین زمان برای اعلام بازنشستگی است. تشکر کردن و بازنشستگی برای من آسان است. اما سخت است که 9 ماه کار کنیم و سعی کنیم یک فصل دیگر در IPL بازی کنیم. بدن باید تحمل کند. اما با عشقی که از طرفداران CSK داشتم، برای آنها هدیه ای بود که یک فصل دیگر بازی کنند. روشی که آنها عشق و احساسات خود را نشان دادند کاری است که من باید برای آنها انجام دهم.”

“این آخرین بخش از حرفه من است. همه چیز از نو شروع شد و تمام خانه نام من را می خواندند. در چنای هم همینطور بود، اما خوب است که برگردم و تا آنجا که می توانم بازی کنم. کریکتی که من بازی می کنم. آنها احساس می کنند که می توانند این کریکت را بازی کنند. هیچ چیز ارتدوکسی در مورد آن وجود ندارد و من دوست دارم آن را ساده نگه دارم.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله