Lucknow Super Giants XI در مقابل پادشاهان پنجاب، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا Quinton De Kock بالاخره شانس خود را خواهد داشت؟

لاکنو سوپرجاینتز روز جمعه در دیداری حساس در لیگ برتر هند به مصاف پنجاب کینگز خواهد رفت. در اواسط فصل، هر دو تیم چهار بازی از هفت بازی ممکن را برده‌اند، و LSG به دلیل سرعت خالص بهتر، جلوتر است. با این حال، LSG در تور قبلی خود متحمل شکست شد و پس از یک عملکرد غیرقابل توضیح در ضربه زدن به گجرات تایتانز شکست خورد. با این حال، LSG احتمالاً می تواند در ترکیب بازی خود چرخش هایی انجام دهد و کوینتون د کوک احتمالاً اولین بازی خود در این فصل را انجام خواهد داد.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم LSG XI می تواند در برابر PBKS بازی کند:

میزان ضربات کاپیتان KL Rahul بار دیگر مورد بحث قرار گرفت زیرا تیم او علیرغم اینکه در موقعیت فرماندهی قرار داشت نتوانست 136 را تعقیب کند. این بار او مایل است نرخ ضربات خود را بهبود بخشد.

در حالی که کایل مایرز در صدر جدول عملکرد خوبی داشته است، د کوک ممکن است برای رویکردی جدید جایگزین او در ترکیب یازدهم شود.

نیکلاس پوران با افرادی مانند آیوش بادونی، کرونال پاندیا، دیپاک هودا و مارکوس استوینیس در ردیف میانی همراه خواهند شد.

اضافه شدن پراک منکاد، که به عنوان یک بازیکن ضربه ای در برابر GT ظاهر شد، می تواند عمق بیشتری به ترکیب ضربتی آنها بیافزاید.

غیبت پیسر مارک وود که از 15 آوریل به دلیل بیماری بازی نکرده است، حمله LSG را به میزان قابل توجهی ضعیف کرده است و تیم مایل به بازگشت سریع او است. علیرغم از دست دادن سه بازی، وود همچنان بهترین بازیکن ویکت است.

با این حال، نوین الحق در غیاب وود بسیار خوب عمل کرده است. او به همراه آوش خان هدایت اتک سرعت را بر عهده خواهد داشت در حالی که آمیت میشرا (batsman) کهنه کار پا می چرخد، با راوی بیشنوی جوان در بخش اسپین شریک خواهد شد.

پیش بینی تیم LSG مقابل PBKS: KL Rahul (بازیگر)، کوئینتون د کوک (هفته هفته)، آیوش بادونی، نیکلاس پوران، کرونال پاندیا، مارکوس استوینیس، دیپاک هودا، پراک منکاد، نوین الحق، راوی بیشنوی، آوش خان (Amit) میشرا در محل منکاد به عنوان LSG ابتدا کاسه می زند)

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله