Lucknow Super Giants vs Mumbai Indians، IPL 2023 Eliminator: پیش بینی تیم ملی برای هر دو تیم

لاکنو سوپر جاینتز (LSG) و هندزان بمبئی (MI) در مرحله حذفی لیگ برتر هند (IPL) روز چهارشنبه در ورزشگاه MA Chidambaram در چنای به مصاف هم رفتند. برنده این مسابقه برای راهیابی به فینال به مصاف گجرات تایتانز می رود و تیم بازنده از دور مسابقات حذف می شود. در نهایت یک واحد ضربه زدن و یک مسابقه نسبتاً دراماتیک در پلی آف IPL، MI را به یک تیم مطمئن تر تبدیل می کند. از طرف دیگر LSG به خوبی می داند که آنها در همان مرحله سال گذشته توسط RCB حذف شدند، زیرا یکی از تیم های برتر بودند.

ضربات LSG علیرغم غیبت راهول پیشرفت کرد و آنها به راحتی با مارکوس استوینیس (368 دوش، 14 مسابقه) با شوت های بزرگ خود به مرحله پلی آف راه یافتند.

نیکلاس پوران (358) استعداد کارائیب را به ارمغان آورد و یک چرخ دنده حیاتی در عملکرد LSG بود. نحوه رفتار او در برابر چپاوک، که غالباً توپ های آهسته ای می زد، بر نتیجه مسابقه تأثیر می گذارد.

راوی بیشنوی (16 ویکت در 14 مسابقه) توپ انداز پیشرو برای LSG بوده است و کاپیتان توپ زنی برتر Krunal خواهد بود. اما برای افرادی مانند نوین الحق و آوش خان، جدای از خود کرونال و آمیت میشرا کهنه کار، نیز مهم است.

برای MI، کامرون گرین (381 دوش)، به همراه یک سوریاکومار یاداو (511 دوش، یک قرن، چهار دهه پنجاه)، کاپیتان روهیت (313) و ایشان کیشان (439)، بت‌بازان کلیدی آن‌ها خواهند بود که در مقابل LGS در سال 2017 برخورد “کن یا بمیر”.

مطالب پیشنهادی  گراهام اسمیت توضیح می دهد که چگونه ام اس دونی خلیل احمد را تحت فشار قرار داد

تیم تحت رهبری روهیت شارما به دنبال استفاده از تجربه پیوش چاولا – یک قهرمان بعید در بخش بولینگ با 20 ویکت – است، در حالی که جیسون بهرندورف (14) کار شایسته ای انجام داده است. ارزش آنها در خط کناری را نمی توان اغراق کرد، به خصوص در بازی های کرانچ.

LSG قرن XI را پیش بینی کرد: کاران شارما، کوئینتون دی کوک، پراک منکد، مارکوس استوینیس، آیوش بادونی، کرونال پاندیا (کاپیتان)، نیکلاس پوران، کریشناپا گوتام، راوی بیشنوی، نوین الحق، محسن خان

MI قرن XI را پیش بینی کرد: روهیت شارما (کاپیتان)، ایشان کیشان، کامرون گرین، سوریاکومار یاداو، نهال وادهرا، تیم دیوید، کریس جردن، پیوش چاولا، جیسون بهرندورف، آکاش مدوال، کومار کارتیکیا

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله