Lucknow Super Giants پیش بینی XI در مقابل گجرات تایتانز، IPL 2023: آیا غیبت KL Rahul راه را برای Quinton De Kock باز می کند؟

IPL 2023: LSG در درگیری بعدی خود با GT روبرو خواهد شد© BCCI

لاکنو سوپر جاینتز در بازی بعدی IPL 2023 یکشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد به مصاف گجرات تایتانز خواهد رفت. LSG پس از تقسیم امتیازات با چنای سوپر کینگز در بازی قبلی خود به دلیل بارش باران وارد این مسابقه خواهد شد. آنها در حال حاضر با 5 پیروزی از 10 بازی در رده سوم جدول امتیازی قرار دارند. جدای از این، LSG نیز با یک ضربه مواجه است، زیرا کاپیتان آنها KL Rahul به دلیل مصدومیت از ناحیه پا کنار گذاشته شده است. در غیاب او، Krunal Pandya همه کاره هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت. جالب خواهد بود که ببینیم آیا غیبت او راه را برای ستاره آفریقای جنوبی کوئینتون دی کوک هموار می کند یا خیر.

برای اضافه کردن به دردسرهای آنها، پیسر جایدف اونادکات نیز پس از آسیب دیدگی شانه، در این IPL از میادین دور خواهد بود.

در دو بازی قبلی، تیم ضربه‌زننده ناامیدکننده بود، زیرا تیم لاکنو در تعقیب شکست خورده یا مجموعاً بیش از 130 نفر را روی تخته قرار داد.

آنها در این فصل گرم و سرد شده اند. در حالی که از یک طرف آنها عملکرد فرمان را ارائه می دهند، آنها همچنین دارای یک دکمه خود تخریبی هستند که خاموش می شود.

LSG هیچ کمبود استعدادی در تیم خود ندارد، اما فرم ناهماهنگ batsmen آنها به تیم آسیب می زند. آنها کارون نیر باتجربه را به عنوان جانشین راهول معرفی کردند.

در غیاب پیسر مارک وود، نوین الحق سریع افغانستان ویکت ها را انتخاب کرد در حالی که راوی بیشنوی و آمیت میشرا به خوبی بخش LSG را رهبری کردند.

پیش بینی LSG XI در مقابل GT: کوینتون دی کوک/مانان وهرا، کایل مایرز، دیپاک هودا، آیوش بادونی، مارکوس استوینیس، نیکلاس پوران، کرونال پاندیا، کی گوتام، آوش خان، راوی بیشنوی، محسن خان.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله