LSG vs GT Live Score، IPL 2023: Lacknow Super Giants Eye اولین برد مقابل گجرات تایتانز

LSG vs GT Live: Lucknow Super Giants به مصاف مدافع عنوان قهرمانی Gujarat Titans می‌رود.© BCCI/IPL


به‌روزرسانی‌های زنده LSG در مقابل GT، IPL 2023: پس از شکست دادن راجستان رویالز با 10 ران، لاکنو سوپر جاینتز در استادیوم کریکت اکانا به مصاف مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز می رود. LSG به دنبال بردهای متوالی است در حالی که GT به دنبال بازگشت به مسیرهای پیروزی پس از باخت به RR است. LSG نوین الحق افغانستان را وارد حمله کرد و اولین بازیکن با ارقام 0/19 در 4 اور همه را تحت تأثیر قرار داد. با این حال، تایتان ها ممکن است یک مزیت روانی جزئی داشته باشند که فصل گذشته هر دو بار Supergiants را شکست دادند. (کارت اطلاعات | جدول امتیازات)

به‌روزرسانی امتیاز زنده IPL 2023 بین Lucknow Super Giants و Gujarat Titans به صورت زنده از استادیوم کریکت Ekana، لاکنو • 13:40 (IST)

  LSG vs GT Live: حمله سرعت قوی LSG

  در Mark Wood، Avesh Khan و Yudhvir Singh Charak، LSG نیز بخش سرعت خوبی دارد. نوین الحق در اولین بازی خود مقابل RR عالی بود و به دنبال ادامه دادن به همین روش است.

 • 13:39 (IST)

  LSG در مقابل GT Live: اسپینرهای قوی LSG

  اسپینر با استعداد راوی بیشنوی و آمیت میشرا کهنه کار برای LSG در بخش اسپین عملکرد خوبی داشته اند، در حالی که Krunal Pandya نیز نمایش برنده مسابقه را به نمایش گذاشته است.

 • 13:36 (IST)

  LSG vs GT Live: عملکرد KL Rahul نگران کننده است

  فرم Skipper KL Rahul کمی هشدار دهنده است. او در این فصل با نرخ ضربه 114.79 ضربه زد. دیپک هودا، بازیکن همه کاره نیز هنوز اینینگ های چشمگیر را که قادر است انجام نداده است.

 • 13:36 (IST)

  LSG در مقابل GT Live: اجرای سریع توسط LSG

  LSG هیچ کمبودی در قدرت ندارند، با کایل مایرز، نیکلاس پوران و مارکوس استوینیس قادر به نابود کردن هر مخالفی هستند. مایرز در اوج در فرم هیجان انگیزی قرار داشته است، در حالی که پوران و استوینیس کار را در حد وسط انجام داده اند.

 • 13:35 (IST)

  LSG vs GT Live: تیم قدرتمند GT

  به نظر می رسد دپارتمان ضربه زنی گجرات با بازیکنانی مانند شوبمن گیل، دیوید میلر، سای سودارشان که به خوبی توپ را می زدند، مرتب شده است. اما مدافع عنوان قهرمانی در برابر LSG که دارای ترکیبی قدرتمند است، برای چالش آماده است.

 • 13:34 (IST)

  LSG vs GT Live: اولین حضور چشمگیر نور احمد

  رشید خان رهبری بخش اسپین را بر عهده داشت، اما زمانی که سامسون او را به پاکسازی برد، در مقابل رویالز، جی تی چاره‌ای جز این نداشت که برای اولین بار با اسپینر 18 ساله افغان، نور احمد، که هجوم را به خوبی اداره کرد، هر چند با شکست مواجه شد. علت.

 • 13:30 (IST)

  LSG vs GT Live: حمله سرعت قوی GT

  محمد شامی به طور مداوم ویکت می گرفت و در بازی قدرتمند به نظر می رسید، اما از آلزارا جوزف و جاش لیتل انتظار بیشتری می رود. کاپیتان هاردیک پاندیا نیز در بهترین حالت خود با توپ نبوده و تنها یک ویکت تا کنون انتخاب کرده است. پیسر موهیت شارما اما در دو بازی که انجام داد عملکرد خوبی داشت.

 • 13:29 (IST)

  LSG vs GT Live: فصلی ناسازگار برای هر دو تیم

  هر دو تیم در این فصل کمی ناسازگار بوده اند و هر کدام دو بازی را باخته اند، اگرچه تایتان ها یک بازی کمتر از LSG انجام داده اند. تایتان ها که در رده چهارم جدول لیگ قرار دارند، در این فصل برای دفاع از نتایج با مشکل مواجه شده اند.

 • 13:26 (IST)

  LSG vs GT Live: هر دو تیم پس از رویارویی با راجستان رویالز اجرا می کنند

  در حالی که گجرات تایتانز پس از باخت سه ویکت خود مقابل راجستان رویالز به دنبال شروعی تازه است، LSG با پیروزی 10 ران اعتماد به نفس خود در برابر تیم تحت رهبری سانجو سامسون به رتبه دوم جدول امتیازی صعود کرد.

 • 13:11 (IST)

  LSG vs GT Live: سلام

  سلام و به پخش زنده مسابقه IPL 2023 بین Lucknow Super Giants و Gujarat Titans به صورت زنده از استادیوم کریکت Ekana، Lucknow خوش آمدید. اخبار را به صورت زنده دنبال کنید.

مطالب پیشنهادی  "دکتر گفت من به نحوی از قطع عضو نجات یافتم": LSG Pacer محسن خان

موضوعات مطرح شده در این مقاله