“KL هرگز یک گزینه نبود…”: ستاره کهنه‌کار برای فینال WTC یک ویکت‌باز قدرتمند می‌خواهد

تیم هند تصمیم مهمی در مورد جایگزینی راهول دارد.© توییتر

قبل از فینال جام جهانی تست (WTC) در برابر استرالیا در ماه آینده، تیم هند با شکست بزرگی روبرو شد که KL Rahul خود را از مسابقه در بالای جدول و همچنین برای بقیه IPL 2023 محروم کرد. اکنون، تیم تحت رهبری روهیت شارما نیاز شدیدی به تصمیم گیری در مورد جایگزینی راهول در ترکیب نهایی WTC داریم. سرفراز خان که کارشناسان را با بازی های خود در جام رنجی تحت تأثیر قرار داد، به عنوان کاندیدای جایگزینی راهول ظاهر شد.

با این حال، آمل مزومدار، اسطوره مسابقات Ranji Trophy، ایشان کیشان را به عنوان جایگزین راهول انتخاب کرد و گفت که این بازیکن جوان باید اولین بازی تست خود را در فینال WTC انجام دهد.

«با نگاهی به وضعیت، آنچه برای راهول اتفاق افتاد مایه تاسف است. اما من تمایل دارم که ایشان کیشان را با نگاهی به فرم او در ترکیب قرار دهم. چرا در مورد KL Rahul و KS Bharath صحبت کردیم … به دلیل یک اتفاق ناگوار است. ریشابه شلوار. حالا اگه یه جانشین مرد به مرد بخوای نمی تونی بیشتر از ایشان کیشان به پنت نزدیک بشی. بنابراین او در تیم من است. او باید شامل شود.”

کیشان و سرفراز هر دو در بین بازیکنان ذخیره فینال WTC قرار گرفته اند، اما مزومدار معتقد است که ویکت بان جوان نزدیک ترین جانشین ریشابه پنت است و اضافه می کند که هند برای فینال مقابل استرالیا به یک ویکت بان واقعی نیاز دارد.

“من روی آنچه گفتم می ایستم. شما به یک دروازه بان واقعی نیاز دارید که بتواند کمی ضربه بزند. KL Rahul هرگز گزینه ای نبوده است، حداقل برای من در مسابقات آزمایشی. این برای یک T20 یا یک مسابقه پنجاه اور خوب است، اما مزومدار افزود: برای یک تست – به خصوص در انگلیس – جایی که توپ در حال گاز گرفتن است، به یک دروازه بان واقعی نیاز دارید.