KKR vs LSG: Lucknow Super Giants با یک ران کلکته نایت رایدرز را شکست داد و در پلی آف IPL 2023 جایگاهی کسب کرد.

Lacknow Super Giants از یورش دیرهنگام رینکو سینگ جان سالم به در برد تا یک پیروزی هیجان انگیز را در یک ران کسب کند تا دومین بار پیاپی خود را در پلی آف لیگ برتر هند در Eden Gardens در روز شنبه ثبت کند. پوران اینینگ های LSG را با توپ 30 ضدحمله 58 (4×4، 5×6) مهار کرد تا پس از دعوت شدن به ضربه زدن، آنها را به مبارزه 176/8 سوق دهد. در تعقیب 177 برای پیروزی، رینکو تهدید کرد که یک پیروزی دیگر برای KKR با 67 بی رحمانه در 33 توپ (6×4، 4×6) در حالی که او در موقعیت تک نفره قرار می گیرد، رقم خواهد زد. اما این در پایان کافی نبود زیرا KKR با امتیاز 175 برای 7 به پایان رسید تا مسابقه را با یک ران شکست دهد.

KKR با 12 امتیاز از 14 مسابقه از رقابت های پلی آف حذف شده است.

رینکو چپ دست، نوین الحق را با سه ضربه چهار و یک شش در 20 دوش ماقبل آخر شکست داد و 50 توپ از 27 توپ خود را به ارمغان آورد.

KKR به 21 ران از آخرین اور بولد توسط یاش تاکور (2/12) نیاز داشت، اما آنها فقط توانستند 19 را جمع کنند زیرا رینکو دو شش و چهار زد.

در نتیجه، LSG با 17 امتیاز از 14 بازی در رده سوم جدول قرار گرفت و جایگاه خود را در پلی آف قطعی کرد. چنای سوپر کینگز نیز با 17 امتیاز از 14 مسابقه به پایان رسید اما با نرخ خالص بهتر 0.652+ در مقابل LSG 0.284+ در جایگاه دوم قرار گرفت.

هندی‌های بمبئی و رویال چلنجرز بنگلور که آخرین دیدارهای خود را یکشنبه برگزار می‌کنند، برای کسب مقام چهارم می‌جنگند.

این هدفی بود که KKR برای غلبه بر رویال چلنجر بنگلور در 9 اور نیاز داشت و امیدهای ضعیف خود را برای پلی آف IPL زنده نگه داشت.

دو نفر ابتدایی KKR شامل جیسون روی (45) و ونکاتش ایر (24) نیت درستی را نشان دادند زیرا در دو اور اول با محسن خان و نوین الحق مبارزه کردند تا بدون باخت به عدد 30 برسند.

سپس روی، کاپیتان LSG، کرونال را در حالی که با بازوی چپ خود به سه مرز متوالی برخورد کرد، به جمع تمیزکنندگان برد.

در 61 بدون باخت، KKR طرح را از دست داد زیرا اسپینرهای LSG درست بعد از نیمه وقت آنها را خفه کردند، زمانی که آییر، نیتیش رانا (8) و روی برای اضافه کردن تنها 21 ران از زمین خارج شدند.

در آن زمان، امیدهای ناچیز KKR از بین رفته بود و بازی برای غرور بود.

راوی بیشنوی (2/23) منتخب بولرهای LSG بود، در حالی که کرونال و کریشناپا گوتام نیز هر کدام یک مدعی شدند.

پیش از این، نیکلاس پوران اینینگ ها را همراه با یک ضد حمله پنجاه نگه داشت تا LSG را به مبارزه 176 برای هشت سوق دهد.

پوران (58 توپ از 30 توپ) پس از اینکه LSG به طور نامطمئنی در امتیاز 73/5 قرار گرفت و تمام ضربه زن های برتر آنها، از جمله دو نفره مارکوس استوینیس (0) و کرونال پاندیا (9) با قیمتی ارزان، اینینگ ها را احیا کرد.

LSG در مراحل اولیه با دو نفر تازه کار بولینگ متشکل از Vaibhav Arora (2/30) و Harshit Rana (1/21 از سه اور) تلاش کرد تا در مراحل اولیه شکست بخورد.

اسب جنگی قدیمی سونیل نارین (2/28) و وارون چاکرابورتی (1/38) کرونال و کوئینتون د کوک (28) را در اورهای متوالی حذف کردند تا اردوی KKR تقویت شود.

اما پوران ضد حمله خود را نشان داد و چاکرابورتی را دو تا چهار و شش شکست داد تا ریکاوری آغاز شود.

در مجموع، پوران در همکاری 74 دوشی (47 توپ) با آیوش بادونی (25) به پنج شش و چهار مرز رسید.

در مسابقه ای که باید برنده شود، بولرهای KKR با 49 توپ نقطه، معادل 8.1 اور، بهترین کار خود را انجام دادند.

بولرهای جدید KKR از همان ابتدا سرعت خود را تنظیم کردند، با هارشیت رانا که تنها یک دوش در ابتدای بازی را واگذار کرد و در اور بعدی خود برگشت تا کاران شارما را در نیمه اول اخراج کند.

با این حال، د کوک و مانکاد توانستند امتیاز 54 بر 1 را در نیمه دوم مقابل چاکرابورتی، بهترین اسپینر KKR در این فصل حفظ کنند.

درست زمانی که به نظر می رسید LSG روی سطح خشک ادن قرار دارد، دبل آرورا در اور هفتم، میهمانان را تحت فشار قرار داد.

در حالی که منکاد (26) سعی می کرد به هوا برود، مارکوس استوینیس مرد ساعت LSG با یک تحویل غیرقابل بازی بولد کرد تا از دو توپ خارج شود.

آرورا به طرز ناشیانه ای توپ کوتاه را بلند کرد و استوینیس پاسخی پیدا نکرد و دستکش او در حال لغزش بود. در 55/3 در 6.5 اور، LSG دو نفر از De Kock و کاپیتان Krunal Pandya را مجبور کرد تا آسیب را ترمیم کنند، اما دو نفر باتجربه کاربرد کمی از خود نشان دادند و در اوورهای متوالی بیرون آمدند و شوت های بی پروا انجام دادند.

نارین در اولین اوور خود کرونال را به ارمغان آورد، در حالی که چاکرابورتی دی کوک را که در موقعیت خوبی قرار داشت و یک شوت محکم بازی کرد، اخراج کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله