KKR vs CSK، IPL 2023: Ajinkya Rahane در حالی که Chennai Super Kings با شکست Kolkata Knight Riders به ​​بالای جدول می درخشد.

Ajinkya Rahane که بازی T20 او دگردیسی کامل را تجربه کرده است، در یک بازی IPL با 49 ران در یک بازی IPL، Chennai Super Kings، تحت حمایت جمعیت باغ های ادن، یک توپ خیره کننده 29-ball-71 را شکست. رهان متحول شده باغ‌های ادن را با طوفان‌های هیجان‌انگیز خود تحت تأثیر قرار داد، که به همان اندازه با شیوام دوبی عضلانی (50 توپ از 21 توپ) و دوون کانوی همیشه در حال تغییر (56 توپ از 40 توپ) تکمیل شد، زیرا CSK یک 235 توپ برای 4 توپ را منتشر کرد. در 20 اور
با کشیده شدن همسترینگ جیسون روی در طول بازی، تعقیب و گریز دور از ذهن بود و مثلث سرعتی جوان دونی متشکل از آکاش سینگ (1/29 در 4 اور)، ماتیس پاتیران (1/27 در 4 اور) و توشار دشپنده (2/2) بود. 43 در 4 اور) همراه با اسپینرهای با تجربه معین علی (1/20 در 1 اور)، ماهیش تکشانا (2/32 در 4 اور) و Ravindra Jadeja (1/34 در 3 اور) KKR را به 186 برای 8 در 20 اور محدود کردند. آنجا.

جیسون روی (61 توپ از 26 توپ) که به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ در رده 5 قرار گرفت، تلاش خود را با توپ 19 در نیم قرن انجام داد، اما 236 حتی با بهترین ترکیب ضربه‌ای عالی بود.

این برد CSK را با 10 امتیاز از هفت بازی به صدر جدول رساند، در حالی که KKR پس از پنجمین شکست خود در نیمه اول، در بین 10 تیم هشتم است.

برای افزایش آسیب، KKR هیچ حمایت خانگی دریافت نکرد زیرا جایگاه های 67000 نفری Eden شبیه یک گل آفتابگردان زرد قناری بود که هر گوشه از زمین را پر کرده بود.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی امتیاز زنده CSK در مقابل RR: شاهکار تاریخی MS Dhoni Eyes در بازی Chennai Super Kings در Rajasthan Royals

آنها برای آهنگ مورد علاقه خود Mahendra Singh Dhoni’s Last Dance آمدند و CSK نیز آنها را ناامید نکرد.

اما این به اعتبار رهان است که هر روز با نیت مثبت خود همه را غافلگیر می کند. چیزی که KL Rahul فاقد آن است دقیقاً همان چیزی است که Rahane دارد، اما ممکن است حضور Dhoni در این گودال بسیار مهم باشد.

Rahane 2.0 ======== درک همان Rahane که در فصل گذشته فقط 133 دوش در هفت مسابقه با نرخ ضربه کمتر از 104 برای KKR به ثمر رساند دشوار بود.

اما به نظر می‌رسید که رهانه پس از زیر نظر گرفتن طلسم دونی، جان تازه‌ای به دست آورد، زیرا او به فرم تاول‌آمیز خود برای CSK با دومین پنجاه بازی خود در فصل ادامه داد.

این بازیکن 34 ساله که مدت‌ها به عنوان یک ضربه‌زن آزمایشی در نظر گرفته می‌شد، در مسیر رسیدن به دومین پنجاه سالگی‌اش در فصل، چندین عکس از اسکوپ‌هایی که قبلاً دیده نشده بود، تولید کرد.

در مجموع، او در ضربات 29 توپی خود، چهار شش و پنج شش را شکست، که منجر به ضربات 244+ شد. پنجاه توپ او فقط با 24 توپ بیرون آمد. میزان ضربات او در تورنمنت در بین بات‌بازان متخصصی که حداقل 100 توپ توپ زده‌اند، کمتر از 190 است.

در مجموع، خفاش‌کنندگان CSK 18 شش ضربه زدند، و وضعیت اسفبار بازیکنان KKR را در مقابل جمعیتی که برای آنها مانند یک بازی خارج از خانه احساس می‌شد، افشا کردند.

در روزی که ادن در دریای زرد غوطه ور بود، بول کاران KKR به دنبال پوشش هجوم آوردند، با دوون کانوی بازکننده کیوی بار دیگر با توپ 40 56، چهارمین نیم قرن او در فصل، پیشتاز بود.

مطالب پیشنهادی  دیوید وارنر ویدئویی جذاب از همسر کندیس را که به دخترانش تمرین خفا می زند ، به اشتراک گذاشت. تماشا کردن

کانوی دوباره متحد بزرگی را در روتوراجی گایکواد (35؛ 20 ب) پیدا کرد، زیرا این دو در جایگاه 73 دونده (45b) برای ویکت افتتاحیه قرار گرفتند، قبل از اینکه رهانه خشم خود را در آواتار جدید خود به راه انداخت.

زمانی که دو اسپین سویاش شارما و وارون چاکرابورتی به ترتیب کانوی و گایکواد را برای 37 ران اخراج کردند، تسلی کوتاهی برای KKR وجود داشت.

با کاهش CSK به 9 و بیشتر، Shivam Dube (50؛ 21b، 2×4، 5×6) و Rahane با یک مشارکت 85 ران (32b) شتاب بیشتری گرفتند.

این دو به صورت متوالی به چهار شش و یک مرز ضربه زدند تا نرخ اجرا را افزایش دهند.

این دوب بود که از وارون چاکرابورتی در مسیر رسیدن به توپ 20 توپ 50 خود که دومین توپ او در فصل نیز بود، آزاد شد.

سپس رهانه، هم تیمی خود در هند، یاداو را با دو عدد شش، از جمله یک اسکوپ، به نظافتچی ها برد و به دنبال آن یک درایو پوششی زیبا انجام داد.

استراتژی گیج‌کننده تیم KKR در کنار گذاشتن شاردول تاکور و واگذاری اولین بازی به دیوید ویز، چشم‌ها را آزار می‌دهد.

کولوانت خیرولیا، که برای تاکور به زمین آورده شده بود، دو ویکت گرفت اما در دو اوور خود، 44 ران دریافت کرد.

سونیل نارین نیز برای KKR به شدت ناامید شد و 23 ران از دو اوور بدون گرفتن یک ویکت دریافت کرد.

KKR اینینگ های CSK را پس از باز شدن Umesh Yadav با یک پنج، کنترل کرد.

کانوی قبل از باز کردن حساب خود، زمانی که ویز بولینگ خود را به طور معکوس گرفت، کمی مهلت گرفت.

مطالب پیشنهادی  "گاوتی، ما انتقام تو را گرفتیم": شکست RCB از دهلی کپیتالز باعث جشن میم شد

بعد از آن همه چیز در مورد CSK بود که با کیوی بازکننده برای ویز آزاد شد، او را برای 6 شکست داد و در اوور بعدی 14 ران به ثمر رساند.

شریک افتتاحیه او، گایکواد، در بازی سکته مغزی نیز با کانوی برابری کرد زیرا CSK بدون باخت در بازی به 59 رسید.

این دو دوباره یک پلت فرم عالی را در یک پایه 73 دونی (45b) برای افرادی مانند Rahane و Dube قرار دادند تا با élan پایان دهند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله