KKR در مقابل PBKS، IPL 2023: رینکو سینگ، آندره راسل سناریو پیروزی هیجان انگیز نایت سواران کلکته بر پادشاهان پنجاب

رینکو سینگ فصل درخشان دیگری را به عنوان یک تمام کننده با مرز آخرین توپ به افسانه خود اضافه کرد زیرا نایت سواران کلکته در روز دوشنبه پنجاب کینگز را با پنج ویکت شکست دادند تا امیدهای خود در پلی آف IPL را زنده نگه دارند. این یک نمایش کامل «RRR» از KKR بود که نیم قرن از کاپیتان نیتیش رانا و آندره راسل عضله به تعقیب 180 اضافه کردند و دیدند که رینکو بازی را با 10-ball-21 به پایان رساند. پیش از این، وارون چاکرابورتی یک بار دیگر بخش بولینگ خود را به طرز درخشانی رهبری کرد تا 3/26 را به دست آورد، زیرا KKR یک نمایش بولینگ مرتب برگزار کرد تا PBKS را به 179 برای هفت نفر محدود کند، پس از اینکه بازدیدکنندگان تصمیم گرفتند روی ویکت آهسته ضربه بزنند.

در پاسخ، شوی ضربه‌زنی KKR با تلاشی خیره‌کننده از رانا رهبری شد که او به شماره 3 رسید و پایه و اساس را با توپ 38 51 (6×4، 1×6) گذاشت.

رانا روی یک ویکت که توپ عجیب و غریب در آن جا می‌گرفت و ضربه‌زنان برای یافتن زمان تلاش می‌کردند، قبل از اینکه آندره راسل و رینکو سینگ مشکل را حل کنند، یک جایگاه مهم را با ونکاتش ایر (11) در اوور پنجاه به پایان رساند.

راسل که بعد از اینکه رانا قربانی دوم راهول چهار شد، به 56 توپ از 28 توپ نیاز داشت، راسل در مقابل سام کوران بالستیک شد و او را در 20 ران اوور سه شش در چهار توپ شکست داد تا معادله را به نفع KKR تغییر دهد، و به شش توپ از آخرین اور نیاز داشت.

مطالب پیشنهادی  استرالیا در برابر هند: Cricket Australia ادعا می کند که استادیوم 50 درصدی برای آزمایش Pink-Ball

اما مرگ بر روی متخصص آرشدیپ سینگ، که شش توپ برای دفاع داشت، به او یک پیروزی چهار توپ داد. آرشدیپ اخیراً بسیار لنگ می‌زند و دلتنگ بازیکنانش شده است.

زمانی که راسل در توپ ماقبل آخر بیرون رفت و رینکو سینگ آرام (21 بیرون، 10b) دوباره به نجات KKR آمد، راسل را در توپ ماقبل آخر بیرون دوید.

دو راسل و رینکو 54 دوش از 26 توپ را با هم تشکیل دادند.

دومین برد متوالی آنها KKR (-0.079) را جلوتر از رویال چلنجرز بنگلور (-0.209) به پنج تیم برتر در مجموع رساند زیرا پنج تیم با 10 امتیاز به میانه جدول برای پلی آف راه یافتند.

چهار اور 10 درخشان را به ثمر رساند و تنها سه ران را واگذار کرد تا در نیمه راه به 76 بر 2 برسد زیرا میزبان هنوز با 104 اور مورد نیاز از 10 اور عقب، کار زیادی برای انجام دادن داشت.

اما رانا با به دست گرفتن مسئولیت لیوینگستون، با ضربه زدن به PBKS پاره وقت، برای دو چهار و شش ضربه متوالی در 16 ران، آن را تغییر داد.

راهول چهار با آرامش در طرح منظم خود یعنی 4-0-23-2 نقش خود را ایفا کرد.

او نه تنها اختلاف پنجاه و چند نفره بین رانا و ونکاتش ایر را شکست، بلکه این دو نفر را برای زنده نگه داشتن امیدهای PBKS برای 9 ران رد کرد.

پیش از این، جیسون روی (38؛ 24 ب) از KKR Impact و رحمان الله گورباز (15؛ 12 ب) شروعی عالی به آنها دادند زیرا پس از بردن آرشدیپ سینگ به جمع پاک کننده ها در 16 ران اوور، در چهار اور بدون هیچ باختی به 36 رسیدند.

مطالب پیشنهادی  سایه های مختلف تالا: حالت های چندگانه MS Dhoni در درام نهایی IPL 2023

اما دو نفر ابتدایی نتوانستند شروع خود را تبدیل به گل کنند و در حالی که بازی مساوی بود، 16 ضربه داشتند.

ناتان الیس با به دام انداختن Gurbaz LBW با سرعت کمتری قبل از اینکه روی قربانی برار شود پس از شکست در پاک کردن میدویک عمیق، به موفقیت دست یافت.

در روزی که سونیل نارین (4-0-29-0) خوب بود، اما دوباره بدون گلوله رفت، چاکرابورتی از طبیعت کند مسیر لذت برد که در آن توپ عجیب و غریب به دست آمد و با ارقام عالی 4-0-26-3 پس از بازگشت به زمین برگشت. PBKS خفاش را انتخاب کرد.

برای PBKS بدتر می شد، اما دو نفر شاهرخ خان (21 خارج از بازی؛ 8b) و هارپریت برار (17 خارج از بازی؛ 9b) امتیاز را در دو اور آخر به طرز درخشانی بالا بردند و 36 ران برای 40 ران بدون استراحت انجام دادند. . که فقط 16 توپ خارج شد.

چاکرابورتی که تازه از آخرین قهرمانی هایش در دفاع از 9 ران در برابر سانرایزرز حیدرآباد بود، دو نفر پنجاب را به شکل لیام لیوینگستون و جیتش شارما که به نظر می رسید از وسط کمر شکسته بودند حذف کرد.

لیوینگستون به بهترین ضربه ویرانگر خود نگاه می کرد و در اوور پنجم آندره راسل را سه تا چهار شکست داد.

لیوینگستون که در توپ 15 9 توپ خطرناک به نظر می رسید، با شکست سریع پای کامل از چاکرابورتی بازگردانده شد و توسط یک پای شاقول روی پای عقبی به دام افتاد.

با هارشیت رانا (3-0-33-2) که در نیمه دوم دو گل به دست آورد، KKR شروعی عالی داشت و PBKS را به 58/3 کاهش داد.

مطالب پیشنهادی  لیگ قهرمانان اروپا: بوروسیا دورتموند پشت زنیت پینسک

کاپیتان شیخار داوان (57؛ 47 ب) روز گذشته در برابر دهلی کپیتالز اینینگ شبیه ویرات کوهلی ایجاد کرد، اما چپ دست هرگز نتوانست از زمین بلند شود و توسط کاپیتان KKR نیتیش رانا اخراج شد.

داوان با جیتش شارما (21) 53 همکاری کرد.

رانا یک بار در نیمه اورها و سپس در اورهای هشتم، سیزدهم و هفدهم وقتی که سهمیه خود را با پاکسازی ریشی داوان با یک ضربه نادرست، سهمیه خود را تکمیل کرد، چاکرابورتی را به طرز درخشانی بولد کرد.

ریشا (19؛ 11 ب) قصد داشت چاکرابورتی را برای شش در توپ اول شکست دهد، اما اسپینر KKR آخرین خنده را داشت.

روی یک ویکت ادن که از بیرون خشک‌تر به نظر می‌رسید، ویکت بان رانا با زدن دو ضربه در دو اوور پس از اینکه پرابهسیمران یک ضربه سه مرزی شیک از آرورا در اوور اول زد، شروع عالی را به KKR داد.

گورباز در تلاش دوم پرابسیمران را بلند کرد و در اوور بعدی، رانا به بانوکا راجاپاکسا بازگشت که سه توپ را به توپ زد.

با این حال، جزر و مد همچنان به نفع PBKS متمایل شد که لیام لیوینگستون با فرم خوب با آندره راسل با سه حرکت چهارگانه پشت سر هم در اوور نوزدهم مقابله کرد.

PBKS بعد از 5 اور در مسیر 51/2 نگاه کرد که چاکرابورتی لیوینگستون را با یک شاقول روی پای عقب در اوور حیاتی برای KKR گرفتار کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله