IPL 2023: Virat Kohli Magic ادامه دارد، اولین بازیکن کریکت برای دستیابی به این دستاورد

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در IPL 2023© BCCI

ویرات کوهلی یک نقطه عطف مهم را به کارنامه درخشان خود اضافه کرد زیرا ستاره رویال چلنجرز بنگلور تبدیل به اولین ضربه‌زن شد که 7000 دوش در تاریخ لیگ برتر هند (IPL) به ثمر رساند. کوهلی در طول مسابقه IPL 2023 مقابل دهلی کپیتالز در فصلی که شاهد اجرای ضربات برجسته ای بود، به نقطه عطفی دست یافت. تسلط کوهلی در این تورنمنت به حدی بوده است که او نزدیک به 500 ران از Shikhar Dhawan نفر دوم و حدود 900 ران جلوتر از دیوید وارنر از DC که در حال حاضر در مکان سوم قرار دارد، است.

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور، برنده مسابقه شد و ابتدا به عنوان خفاش انتخاب شد.

پایتخت دهلی برای حفظ خود در رقابت برای پلی آف IPL به برد نیاز دارد. در حالی که RCB دوست دارد دو امتیاز بگیرد و با 12 امتیاز وارد 4 امتیاز برتر شود، موقعیت آنها به سود خالص آنها بستگی دارد.

کاپیتان RCB Faf du Plessis در زمان پرتاب گفت: “ما مانند یک سطح خشک خفاش خواهیم کرد و امیدوارم امشب شبنم وجود نداشته باشد. کریکت T20 ارتباط زیادی با حرکت دارد، ما باید شرایط را ارزیابی کنیم و یک ضربه بزنید. نتیجه خوب.در بازی های خارج از خانه زیاد داریم،برای من مشکلی نیست.با این قانون نفوذ بازیکن جدید،شما می توانید خیلی انعطاف پذیر باشید.ما خوب در بین چهار تیم برتر جنگیدیم و بیشترین امتیاز را کسب کردیم. Kedar Jadhav به سوی ما باز می گردد.”

مطالب پیشنهادی  تبادل گرم بین Virat Kohli و Gautam Gambhir پس از LSG vs RCB IPL 2023. تماشا کنید

دیوید وارنر، کاپیتان دی سی در حین بازی گفت: “ما هم اول می زدیم. ما با انرژی، اشتیاق و اعتقاد زیادی به اینجا می آییم. ما فقط می توانیم از جایی که هستیم بهتر شویم. همه جنبه های بازی، ضربات ضربه زدن، بولینگ و شکار. امروز باران می بارید، بنابراین ممکن است شبنم وجود نداشته باشد. موکش کومار جایگزین هنریش نورتیه می شود که به خانه رفته است و میچ مارش بازیکن دیگر خارج از کشور است.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله