IPL 2023: Virat Kohli با Sourav Ganguly دست می دهد و به جنجال پایان می دهد. نگاه کن

تماشا کنید: ویرات کهلی با سوراو گانگولی دست می دهد و به جنجال پایان می دهد

سوراو گانگولی (سمت چپ) و ویرات کوهلی در IPL 2023© توییتر

جنجال پیرامون ویرات کوهلی و سوراو گانگولی سرانجام روز شنبه به پایان رسید، زمانی که این دو کریکت باز افسانه ای پس از رویارویی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین دهلی کپیتالز و رویال چلنجرز بنگلور با یکدیگر دست دادند. آخرین باری که این دو تیم مقابل هم قرار گرفتند، این دست دادن محل مناقشه بود، زیرا ویدیوهای مختلف نشان می داد کهلی و گانگولی پس از بازی به یکدیگر سلام نمی کنند. گزارش ها همچنین حاکی از آن است که این دو پس از این حادثه یکدیگر را در اینستاگرام آنفالو کرده اند. با این حال، پس از پیروزی دی سی در روز شنبه، زمانی که این دو اسطوره با یکدیگر دست دادند و حتی در پایان جلسه صحبت کوتاهی با یکدیگر کردند، اینطور نبود.

فیل سالت در حالی که دهلی کپیتالز خود را در لیگ برتر هند با برتری هفت ویکت مقابل رویال چلنجرز بنگلور حفظ کرد، نمایشی درخشان از توپ را به نمایش گذاشت.

ویرات کوهلی (55 امتیاز از 56) بازگشت به خانه خود را با 50 امتیاز کامل کرد، قبل از اینکه ماهیپال لومرور (54 امتیاز از 29 امتیاز) بهترین ضربه را به دست آورد تا رویال چلنجرز بنگلور را به 181 بر چهار برساند.

برای کسب جایگاهی در پلی آف، تیم باتینگ خارج از کشور دهلی باید از آن به بعد در هر بازی پیروز می شد تا 16.4 اور کاسه شود.

جدا از 87 گل از 45 توپ هیجان انگیز سالت، دیوید وارنر (22 بر 14)، میچل مارش (26 بر 17) و رایلی روسوو (29 بر 21) به موقع بازی کردند.

این دومین برد متوالی دهلی بود و آنها باید چهار بازی باقیمانده خود را ببرند در حالی که RCB پنجمین شکست خود را در 10 مسابقه متحمل شد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله