IPL 2023: پیراهن سبز RCB برای ویرات کوهلی بدشانس است؟ Duck Against Rajasthan Royals آمار تکان دهنده IPL را فاش می کند

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در IPL 2023© BCCI

کابوس ویرات کوهلی کاپیتان سابق رویال چلنجرز بنگلور (RCB) با پیراهن سبز رنگ همچنان ادامه داشت و او بدون باز کردن حساب خود مقابل راجستان رویالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 روز یکشنبه به پاویون بازگشت. این دومین اردک طلایی متوالی کوهلی با پیراهن سبز بود. در سال 2022، کوهلی با پیراهن سبز با توپ اول توسط جاگادیشا سوچیت در یک مسابقه IPL مقابل سان رایزرز حیدرآباد اخراج شد. همچنین در روز یکشنبه، ترنت بولت، بت‌باز RCB مقابل راجستان رویالز، از اولین توپ مسابقه IPL در ورزشگاه M. Chinnaswamy در کارناتاکا، بنگالور اخراج شد.

در هر دو بازی در “گرین پیراهن” نتوانست حساب خود را باز کند.

در بازی مقابل راجستان رویالز، از RCB خواسته شد ابتدا ضربه بزند و Virat Kohli و Faf Du Plessis وارد زمین شدند.

در حالی که ویرات کوهلی برای یک اردک طلایی 0(1) به غرفه بازگشت، ترنت بولت، بازیکن RR pace، اولین خون را کشید. برای چند اور آخر، پاشنه آشیل کوهلی چپی در حال چرخش بوده است. شهباز احمد بیرون آمد اما در اور سوم مسابقه ویکت خود را به بولت از دست داد.

دو پلسیس و گلن ماکسول دوباره به راه افتادند تا مسابقات RCB را به مسیر خود بازگردانند. آنها با مرزها برخورد کردند و در پایان نیمه اوور، RCB موفق شد 62/2 را روی تخته قرار دهد. ماکسول و دو پلسیس به هجوم به توپ گیران راجستانی ادامه دادند. ماکسول نیم قرن سریع خود را در 9.4 اور تکمیل کرد.

RCB از مرز 100 ران با یک چهار بر روی آخرین توپ اور دهم عبور کرد. در اواسط اینینگ های اول، RCB امتیاز 101/2 را روی صفحه امتیاز داشت.

با این حال، RCB شروع به باخت در اور چهاردهم نسبت به مسابقات قبلی کرد. یاشاسوی جیسوال تلاشی هیجان انگیز در میدان انجام داد تا فاف دو پلسیس را پس از یک رانوت در تاریخ 62(39) به میدان بازگرداند. راویچاندران اشوین به سرعت دنبال کرد و ویکت گلن ماکسول را روی آخرین توپ پانزدهم اوور در 77(44) گرفت.

در پنج اور باقی مانده، RCB به طور پیوسته ویکت های خود را از دست داد. Suyash Prabhudesai، Vanindu Hasaranga و Mahipal Lomror نتوانستند دو رقمی شوند زیرا در نهایت ویکت های خود را به ترتیب 0(2)، 6(7) و 8(6) از دست دادند. دینش کارتیک تلاش کرد تا مبارزه کند و مجموع RCB را به 200 نزدیک کند، اما در نهایت ویکت خود را در فینال اوور از دست داد. Sandeep Sharma برای نگه داشتن امتیاز RCB زیر 200 یک اور اقتصادی ارائه کرد.

RCB اینینگ خود را با 189/9 در 20 اور به پایان رساند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله