IPL 2023 – “مثل یک معلم…”: ادای احترام نوین الحق به گوتام گامبیر

عکس فایل گوتام گمبیر (سمت چپ) و نوین الحق.© اینستاگرام

نوین الحق، بازیکن LSG گفت که از شعارهای “کولی، کهلی” در استادیوم در روز چهارشنبه لذت می برد، زیرا به او اشتیاق می داد تا برای تیمش خوب بازی کند. در طول مرحله جاری لیگ IPL، نوین الحق با ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور تبادل نظر شدیدی داشت. پس از بازی RCB-LSG، این افغان حتی هر زمان که تیم بنگلور در مسابقات خود ضعیف عمل می کرد، استوری های انبه را در اینستاگرام منتشر می کرد. “خوشم می آید. من دوست دارم که همه در زمین نام او (ویرات کهلی) یا نام هر بازیکن دیگری را شعار دهند. این به من اشتیاق می دهد که برای تیمم خوب بازی کنم.

«خب، من روی بیرون، یا سر و صدای بیرون، یا هر چیز دیگری تمرکز نمی کنم. من فقط روی کریکت خودم و روند خودم تمرکز می کنم. من تحت تأثیر شعارهای جمعیت یا حرف های کسی نیستم.

“به عنوان ورزشکاران حرفه ای، شما باید آن را آسان بگیرید. اگر برای تیم خود خوب عمل نکنید، هواداران آن را به شما خواهند داد. و اگر برای تیم خود خوب عمل کنید، همان افراد نام شما را سر می دهند. در واقع، این بخشی جدایی ناپذیر از بازی است.”

نوین الحق در مورد مربی تیم، گوتام گامبیر، که پس از دعوای داخل زمین با کهلی پشت سر او ایستاده بود، گفت: «همه باید از بازیکنان خود حمایت کنند. معلم، مربی، بازیکن یا هرکس دیگری. من از هر هم تیمی در زمین حمایت خواهم کرد. و این چیزی است که من از هر فردی انتظار دارم.

مطالب پیشنهادی  دومین به‌روزرسانی امتیاز زنده ODI پاکستان در برابر نیوزیلند: هریس رئوف برای حفظ پاکستان در صدر، نیوزیلند یک امتیاز حمله می‌کند.

او (گامبیر) یک اسطوره هندی بود، او در هند بسیار مورد احترام است. او خیلی به کریکت هندی داده است. به عنوان یک معلم، به عنوان یک مربی، به عنوان یک اسطوره کریکت، برای او احترام زیادی قائل هستم و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. چگونه باید کریکت خود را در زمین تمرین کنم و همینطور خاموش.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله