IPL 2023: سرخپوستان بمبئی به چهارمین برد متوالی دست یافتند و با کینگز پنجاب مصدوم روبرو شدند.

هندی‌های بمبئی که شروع می‌کنند همیشگی هستند، شیب خود را پیدا کرده‌اند و در بازی شنبه لیگ برتر هند در برابر یک کینگز پنجاب بی‌ثبات خواهند بود. هندی‌های بمبئی که در رده ششم جدول امتیازی قرار دارند، پس از شروع ضعیف با شکست در دو بازی اول خود، موفق شدند با پیروزی مقابل دهلی کپیتالز، نایت رایدر کلکته و سان‌رایزرز حیدرآباد، به طرز چشمگیری به عقب برگردند.

از سوی دیگر، پادشاهان پنجاب در رده هفتم در غیاب کاپیتان همیشگی و بهترین گلزن خود، شیخار داوان، که بعید است به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف مقابل هندی های بمبئی اینجا در ورزشگاه وانکهده بازی کند، دچار لکنت می شود.

داوان نقشی کلیدی در شروع مطمئن PBKS در فصل داشته است، اما غیبت او تأثیر زیادی بر نتایجی که به دست آمده است داشته است.

تروور گونسالوس، مربی میدان پنجاب کینگز، پس از باخت آنها مقابل رویال چلنجرز بنگلور در روز پنجشنبه، گفت که داوان به 2 تا 3 روز دیگر نیاز دارد تا به آمادگی کامل برسد.

پادشاهان پنجاب در مجموع 6 بازی سه برد داشته اند، اما هر سه شکست در 4 بازی اخیر آنها رخ داده است، در حالی که PBKS به شدت فاقد قوام و قدرت آتشی است که داوان در اوج ارائه می کند.

ضربه‌زن چپ‌دست و ارشد در چهار مسابقه 233 دوش به ثمر رسانده است و در حال حاضر در بین برترین‌ها در IPL 2023 قرار دارد و غیبت او چیزی است که PBKS به‌نوعی موفق به ارائه آن نشد.

سیکندررضا یک نیم قرن فوق العاده (57) گلزنی کرد تا پنجاب کینگز را مقابل لاکنو سوپر جاینتز از خط خارج کند، اما به دلایل غیرقابل توضیحی از درگیری روز پنجشنبه مقابل RCB کنار گذاشته شد زیرا PBKS در 18.2 اور به مدت 150 باول در تعقیب 175 شکست خورد.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی امتیاز زنده MI و RR، IPL 2023: سرخپوستان بمبئی در هزارمین مسابقه IPL با چالش راجستان رویالز روبرو می‌شوند

پرابسیمران سینگ امتیاز 46 را به ثمر رساند تا به دویدن معمولی خود با خفاش پایان دهد، در حالی که پنجاب کینگز امیدوار است ستاره های خارج از کشورشان در لیام لیوینگستون، متیو شورت و سام کوران کار بیشتری با خفاش انجام دهند.

با توپ، PBKS دوباره گرم و سرد بازی کرد و متوقف کردن خفاش‌بازان بمبئی که به نظر می‌رسد روی انگشتان خود هستند و یکپارچه شلیک می‌کنند، دشوار خواهد بود.

سه نفر برتر آرشدیپ سینگ، کاگیس رابادا و نایب کاپیتان کوران، گران ترین بازیکن تاریخ حراجی IPL، در حالی تعیین خواهند شد که پادشاهان پنجاب به دنبال رکود خود هستند.

روهیت شارما و ایشان کیشان در صدر، شروعی پرنشاط برای سرخپوستان بمبئی ایجاد کردند و دوندگی آنها را به تقریباً 10 دوش در هر اور رساندند و سکو را برای بقیه آماده کردند.

زوج خارجی کامرون گرین و تیم دیوید در سه بازی اخیر با خفاش عملکرد خوبی داشته اند، اما باید دید سوریاکومار یداو، سوریاکومار یاداو، مهره اصلی آن ها چگونه عمل خواهد کرد. در بخش بولینگ، سرخپوستان بمبئی احتمالا بدون ستاره خارجی خود، جافری آرچر، که همچنان به بازگشت محتاطانه به کریکت لیگ برتر ادامه می دهد، خواهند ماند.

ضربان‌ساز بازوی راست از زمان بازی افتتاحیه MI مقابل RCB در 2 آوریل بازی نکرده است، در حالی که او با تیم تمرین می‌کرده اما نه در حالت کامل.

آرجون تندولکار جوان با اولین ویکت خود در آخرین بازی مقابل SRH و همچنین یک سیو منظم 20 ران در فینال که اعتماد به نفس چرخان بازوی چپ را در آینده افزایش داد، شروعی چشمگیر به حرفه خود در IPL داشت.

مطالب پیشنهادی  IPL 2023: Prabsimran Singh یک Maiden Ton به ثمر رساند. واکنش ویرات کهلی را نباید از دست داد

تیم‌ها (از): سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، سوریاکومار یاداو، تیم دیوید، دیوالد برویس، تیلاک ورما، ایشان کیشان (TD)، تریستان استابس، ویشنو وینود، کامرون گرین، آرجون تندولکار، راماندیپ سینگ، شمس مولانی، رایلی مردیت نیهال وادرا، هریتیک شوکین، ارشد خان، دوان جانسن، پیوش چاولا، کومار کارتیکیا، راگاو گویال، جوفرا آرچر، جیسون بهرندورف، آکاش مدوال.

پادشاهان پنجاب: شیخار داوان (ج)، آرشدیپ سینگ، بالتج سینگ، راهول چهار، سام کوران، ریشی داوان، ناتان الیس، گورنور برار، هارپریت برار، هارپریت سینگ، ویدوات کاوراپا، لیام لیوینگستون، موهیت راثینگ، پرابسیماران ، بانوکا راجاپاکسا، ام. شاهرخ خان، جیتش شارما (هفته نامه)، شیوام سینگ، متیو شورت، سیکاندار رازا، آثاروا تاید.

زمان: 19:30 (IST). PTI DDV BS BS

موضوعات مطرح شده در این مقاله