IPL 2023: روهیت شارما از دو جوان بمبئی هند تمجید می کند و با جاسپریت بومرا و هاردیک پاندیا مقایسه می کند.

بمبئی (ماهاراشترا):

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی (MI) گفت که تیلاک وارما و نهال وادهرا نقش بزرگی برای هندی‌های بمبئی (MI) و تیم ملی در آینده خواهند داشت و داستان آنها شبیه به ستاره‌های سابق MI مانند جاسپریت بومرا، هاردیک خواهد بود. Pandya و Krunal Pandya که نماینده هند در سطح بین المللی بوده اند. کاپیتان MI یک مصاحبه اختصاصی با JioCinema قبل از بازی MI در لیگ برتر هند (IPL) مقابل Luckhnow Super Giants (LSG) در چنای در روز چهارشنبه انجام داد.

«داستان تیلاک ورما و نهال وادهرا شبیه داستان جاسپریت بومرا، هاردیک پاندیا و کرونال پاندیا خواهد بود. روهیت طی مصاحبه ای گفت: دو سال دیگر مردم می گویند این یک تیم فوق ستاره است – این دو نفر در آینده نقش بزرگی در بمبئی و هند خواهند داشت.

تیلاک یک موهبت الهی برای MI در فصل ناامیدکننده 2022 بود که باعث شد آنها در انتهای جدول به پایان برسند. او در 14 مسابقه، 397 دوش با میانگین 36.09 و نرخ ضربه 131.02 به ثمر رساند. او در آن فصل دو نیم قرن را با بهترین امتیاز 61 به ثمر رساند. او این فرم خوب را در فصل 2023 نیز ادامه داد. در 9 مسابقه، 274 ران با میانگین 45.66 و نرخ ضربه 158.38 به ثمر رساند. او در این فصل 150 امتیاز را با بهترین امتیاز 84* به ثمر رساند.

نیهال وادهرا که یک بازی T20 را برای تیم داخلی خود پنجاب انجام نداده است نیز ضربات خوبی را برای MI انجام داد. او در 12 مسابقه، 214 دوش با میانگین 30.57 و نرخ ضربه 141.72 به ثمر رساند. او دو نیم قرن گل زد که بهترین گل او 64 بود.

مطالب پیشنهادی  دلقک در سیرک کریکت: شکست بی‌رحمانه رامیز رجا با مدیر جدید کریکت پاکستان

روهیت در مورد موفقیت اخیر سوریاکومار یاداو در هند و هندی‌های بمبئی گفت: “سوریاکومار یاداو در حال دریافت پاداش تلاش سختی است که در 9 تا 10 سال گذشته انجام داده است. او کارهای بسیار سختی را در مسابقات Ranji Trophy، کریکت داخلی و سرخپوستان بمبئی، و نتایج نتیجه می دهد. او یک کریکت باز باتجربه است.”

سوریاکومار در حال حاضر هشتمین گلزن برتر IPL 2023 است. او در 14 مسابقه، 511 دوش با میانگین 42.58 و نرخ ضربه 185.58 به ثمر رسانده است. او یک قرن و چهار دهه پنجاه را به ثمر رساند، بهترین امتیاز 103*. او موفقیت خود را در کریکت با رنگ های هندی تکرار کرد. او در 48 مسابقه و 46 اینینگ، 1675 دوش با میانگین 46.52 و نرخ ضربه 175.76 به ثمر رساند. او سه قرن و 13 دهه پنجاه در رنگ های هندی دارد. او برنده جایزه ICC Male T20I بازیکن سال 2022 برای اجراهایش در قالب کوتاهتر شد.

روهیت در مورد آنچه که هندی‌های بمبئی را به چنین امتیاز موفقی تبدیل می‌کند، گفت که اشتیاق و گرسنگی که همه به میز می‌آورند ثابت شده است که برای تیم ضروری است.

این فقط اشتیاق افرادی است که نمایش را اجرا می کنند، از مالکان، کارکنان و بازیکنان. هر کس نقشی در کمک به MI برای دستیابی به آنچه در طول سال ها به دست آورده است دارد. شور و شوقی که ما به ارمغان می آوریم، دیوانگی که داریم، بازی را تغییر می دهد. تو باید خیلی گرسنه باشی هر سال قهرمانی بعد از قهرمانی آسان نیست. می توانید پس از یک یا دو عنوان به عقب برگردید و استراحت کنید. اما نه، گرسنگی و اشتیاق باید برای کسب این عناوین وجود داشته باشد. هر سال برای ما تازگی دارد. ما به اجراهای سال گذشته نگاه نمی کنیم. ما فقط تمام نکات منفی و مثبت را در نظر می گیریم و ادامه می دهیم.»

مطالب پیشنهادی  آزمایش Max Verstappen پس از تماس با لوئیس همیلتون ، ویروس کرونا ، برای ویروس کرونا منفی است

روهیت شارما گفت که شعار کلیدی MI این است که به جوانان فرصتی بدهیم تا استعداد خود را به نمایش بگذارند.

“MI در مورد دادن فرصت به جوانان است. بازیکنان زیادی برای هند بازی کرده اند. پیشاهنگان در خارج از فصل بسیار سخت کار می کنند تا استعدادها را شناسایی کنند. من نمی روم و (به دنبال استعدادیابی) هستم، بازخورد دریافت می کنم. و بحث از پیشاهنگان مهم است که سن مناسب برای جوانان پیدا کنیم. MI در حال سرمایه گذاری در آینده است. میانگین سنی این تیم 24-25 سال است که بسیار خوب است. ما به آن اعتقاد داریم زیرا نتایج را می بینیم. ” گفت کاپیتان.

MI مرحله لیگ را با هشت برد، شش باخت و 16 امتیاز به پایان رساند و در رده چهارم جدول امتیازی قرار گرفت. در صورت از دست دادن این حذفی مقابل LSG از دور مسابقات حذف خواهند شد. در صورت پیروزی، آنها در مرحله مقدماتی دوم با گجرات تایتانز بازی خواهند کرد که تیمی را که در فینال 28 می به مصاف چنای سوپر کینگز خواهد رفت، مشخص خواهد شد.

تیم سوپر جاینت لاکنو: کوئینتون د کوک (و)، کاران شارما، پراک منکاد، مارکوس استوینیس، کرونال پاندیا (ج)، آیوش بادونی، نیکلاس پوران، کریشناپا گوتام، راوی بیشنوی، نوین الحق، محسن خان، یاش تاکور ، دیپاک هودا، کایل مایرز، یودویر سینگ چارک، دانیل سامس، آمیت میشرا، کارون نیر، منان وهرا، مارک وود، آوش خان، سواپنیل سینگ، روماریو شپرد، آرپیت گولریا، سوریانش سیج

ترکیب سرخپوستان بمبئی: ایشان کیشان (W)، روهیت شارما (ج)، کامرون گرین، سوریاکومار یاداو، نهال وادرا، تیم دیوید، کریس جردن، پیوش چاولا، کومار کارتیکیا، جیسون بهرندورف، آکاش مدوال، ویشنو وینود، تیلاک ورما، راماندیپ سینگ، تریستان استابز، ساندیپ واریر، رایلی مردیت، شمس مولانی، آرجون تندولکار، هریتیک شوکین، دوان جانسن، ارشد خان، دوالد برویس، راگاو گویال.