IPL 2023: ‘تعظیم به عظمت’ – بازیکنان رویال چلنجرز بنگلور ادای احترام ویژه ای به ویرات کوهلی دارند. نگاه کن

تماشا کردن:

کشتی RKH تعظیم می کند© توییتر

رویال چلنجرز بنگلور روز پنجشنبه یک پیروزی خیره کننده مقابل سان رایزرز حیدرآباد به ثبت رساند و امیدهای خود را برای صعود به مرحله پلی آف IPL 2023 زنده نگه داشت. با تعقیب 187، RCB مسابقات را با هشت ویکت و چهار توپ در دست به پایان رساند، که همچنین آمار خالص آنها را بهبود بخشید. جدا از چنین برد بزرگی، لحظه ای که بدون شک نقطه عطف آن شب بود، قرن باشکوه ویرات کوهلی بود که تنها با 62 تحویل به پایان رسید. ستاره بتمن با بازی قدرتمند خود که با 12 مرز و چهار شش شش همراه بود همه را مبهوت کرد.

این ششمین تن IPL کوهلی بود که پس از چهار سال فاصله به دست آمد. در لحظه ای که او به سه رقم رسید، کل کاوشگر RCB او را تشویق کردند و برای تشویق ضربه تند او تعظیم کردند.

این ویدیو به زودی در رسانه های اجتماعی منتشر شد زیرا طرفداران عمیقاً تحت تأثیر ژست شیرین بازیکنان RCB قرار گرفتند.

هاینریش کلاسن توانایی خود را به عنوان یک ضربه زن تیز نشان داد و در طول ضربه 51 توپی 104 ران خود، شش شش و هشت چهار ضربه زد و SRH را از 28 بر 2 در اور پنجم به 186 برای پنج رساند.
اما کوهلی (100) برنامه های دیگری داشت زیرا او و دو پلسیس (71) با ضربه زدن عالی خود به RCB کمک کردند تا به هدف برسد در مسیر رسیدن به جایگاه افتتاحیه 172 دونده، بالاترین مشارکت فصل، در حالی که آنها از چهار توپ به خانه رفتند. ذخیره.

مطالب پیشنهادی  استرالیا در مقابل هند برای 2 امتیاز ارتقا یافته 2 T20I T20 1 زنده

با این برد، RCB به دلیل نرخ خالص بهتر خود به رتبه چهارم صعود کرد، اگرچه آنها با هندی های بمبئی با 14 امتیاز مساوی بودند. با این حال، آنها باید در مسابقه بعدی خود پیروز شوند تا در ترکیب باقی بمانند زیرا Chennai Super Kings و Lucknow Super Giants در یک مسابقه مانده به پایان 15 امتیاز دارند.

کوهلی یک عملکرد کلاسی بود زیرا در ضربه 63 توپی خود 4 ماکسیمم و 12 چهار ضرب را زد، در حالی که دو پلسیس در ضربه 47 توپی خود در یک مسترکلاس در تعقیب و گریز، هفت ضربه چهار و دو شش ضربه را شکست.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله