IPL 2023: تحت MS Dhoni یا Virat Kohli بازی کنید؟ مبارزات جو روت آشکار است. نگاه کن

جو روت در IPL 2023© BCCI

MS Dhoni و Virat Kohli برخی از موفق‌ترین کاپیتان‌های تیم کریکت هند هستند، اما وقتی از او پرسیدند که دوست دارد زیر نظر چه کسی بازی کند، جو روت کاپیتان سابق انگلیس پاسخ خنده‌داری داشت. در ویدئویی که توسط راجستان رویالز منتشر شد، از روت خواسته شد تا یکی از چندین گزینه را انتخاب کند و زمانی که از روت در مورد کاپیتانی کوهلی و دونی پرسیده شد، روت تصمیم گرفت مستقیما پیش برود و پاسخ قطعی ندهد. روت در این فصل بخشی از فرنچایز بوده است، اما او تا کنون حتی یک بازی هم انجام نداده است.

رویال‌های راجستان در روز جمعه در مصاف با گجرات تایتان‌ها با کار سختی روبرو می‌شوند.

تیم تحت رهبری سانجو سامسون سرشار از استعداد است اما اخیراً نتوانسته است پیروزی را حفظ کند. راجستان در 6 بازی اخیر خود سه بازی را باخته و همین تعداد را برده است.

در آخرین مسابقه خود در برابر هندی های بمبئی، واحد بولینگ بسیار ترسناک نتوانست از 212 دفاع کند. ترنت بولت، رهبر پیس، جیسون هولدر، اسپینر، یوزوندرا چاهال و کولدیپ سن آسیب دیدند. آنها به نمایش بهتر در خانه در روز جمعه امیدوار بودند.

سلطنتی‌ها می‌توانند با این واقعیت که در اوایل فصل مقابل GT پیروز شدند کمی آرامش پیدا کنند. راجستان قدرت آتش کافی برای انباشته شدن در دویدن دارد. یاشاسوی جیسوال جوان از عملکرد خوبی برخوردار است اما تیم برای اخراج به سه نفر برتر جوس باتلر، سانجو سامسون و شیمرون هتمایر نیاز دارد.

مطالب پیشنهادی  باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

برد راجستان که دارای نرخ خالص 800 است، در ورزشگاه ساوای من سینگ، آنها را به بالای جدول می رساند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله