IPL 2023: به همین دلیل است که بازیکنان RCB در مقابل RR پیراهن سبز می پوشند

Faf du Plessis (سمت چپ) و Virat Kohli در IPL 2023© BCCI

رویال چلنجرز بنگلور در بازی روز یکشنبه خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل راجستان رویالز در بنگلور، پیراهن سبز رنگ ساخته شده از ضایعات بازیافتی استادیوم را به تن می کند. این ابتکاری است که فرنچایز از فصل 2011 برای گسترش آگاهی در مورد محیطی پاک تر و سبزتر اجرا می کند. این تیم همچنین در یکی از مسابقات خود یک پیراهن سبز رنگ به تن می کند و امسال ماموریت RCB احیای دو دریاچه در جنوب بنگالور خواهد بود و این طرح به عنوان بخشی از طرح “Go Green” به 200 مدرسه در سراسر ایالت گسترش خواهد یافت. .

به عنوان بخشی از تعهد یکساله خود، ما پایداری را برای مردم، مردم و مردم از طریق یک مدل منحصر به فرد هوادار بی‌طرفی کربن و جوانسازی و احیای دریاچه‌های شهری که زمانی راجش منون، معاون و مدیر عامل رویال چلنجرز بنگلور، گفت: افتخار شهر بنگلور است.

کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، برنده بازی شد و تصمیم گرفت ابتدا به میدان برود.

برای RCB، دیوید ویلی جایگزین وین پارنل شده است، در حالی که فاف دو پلسیس به عنوان ضربه زن در تیم ادامه خواهد داد. RR با همان XI بازی کننده بازی خواهد کرد.

“انتخاب آن بسیار آسان بود، ما ابتدا می زدیم. این دریچه خشک به نظر می رسد، اما خشک تر می شود و ممکن است ابتدا فرو بریزد. من این را به سانجو نگفتم، اما خیلی خوشحالم که اول مبارزه کنم. هر دوی ما می توانیم کاری را که می خواهیم انجام دهیم. دفعه قبل به من اطلاع دادند که ممکن است مجبور شوم چند بازی را کاپیتان کنم، کاری که من به انجام آن عادت ندارم. بنابراین خوشحالم که وارد میدان شوم، آماده ادامه آنچه که فاف بود، تیم به خوبی پاسخ داد، ما با انرژی زیادی بازی می کنیم و این در بازی آخر قابل مشاهده بود. یک تغییر برای ما، وین پارنل است و دیوید ویلی جایگزین او خواهد شد. ویرات کوهلی، کاپیتان RCB، در حین بازی گفت: فاف به عنوان بازیکن تعویضی به بازی ادامه می دهد.

مطالب پیشنهادی  FC "Hyderabad" مبارزات ISL را با پیروزی بر FC "Adysha" - 1: 0 - فوتبال آغاز می کند

کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، در حین بازی گفت: “ما ابتدا کاسه بازی می کنیم. با نگاه کردن به شرایط، طرف ما و آنهاست. بنابراین ما ترجیح می دهیم کاسه بازی کنیم. رختکن ساده، صادقانه است و ما باید به نحوه بازی خود احترام بگذاریم. ما با همان XI شروع می کنیم، شاید بعداً یک نفر را اضافه کنیم.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله