IPL 2023: “به اندازه لاسیت مالینگا دقیق نیست، اما” – ستاره سابق نیوزیلندی در برابر توپ انداز چنای سوپر کینگز موفق شد

Chennai Super Kings در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

اسکات استایریس کاپیتان سابق نیوزلند تحت تاثیر عملکرد ماتیشا پاتیرانا، جوان سریلانکایی برای چنای سوپر کینگز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 قرار گرفت و پیش بینی بزرگی برای آینده پیسر داشت. اقدام پاتیرانا با تیرکمان، مقایسه های زیادی را با اسطوره لاسیت مالینگا انجام داده است و استایریس معتقد است که این بازیکن جوان می تواند یکی بهتر از مالینگا پیش برود اما باید دقت و ثبات خود را بهبود بخشد. یکی از بزرگترین دارایی های مالینگا تطبیق پذیری او بوده است و این چیزی است که پاتیرانا باید بیشتر روی آن کار کند.

من فکر می کنم پاتیرانا می تواند بهتر از مالینگا باشد. من اعتراف می کنم که این یک چالش بزرگ است زیرا او در ابتدای کار خود است. او هنوز به دقت مالینگا نیست، اما مالینگا در زمان بولینگ با سرعت 145 کیلومتر بر ساعت در بهترین حالت خود بود. و او فقط 3-4 سال داشت که این اتفاق افتاد. وقتی او آن سرعت را داشت و بعد تغییرات ایجاد شد، باید به آن سرعت احترام می گذاشتی. با حداکثر سرعت او به 135، شما می توانید بیشتر به توپ کندتر نگاه کنید و به بازیکنان یورک واکنش نشان دهید.

پاتیرانا در IPL 2023 7 ویکت گرفت که دو تای آنها در آخرین بازی مقابل لاکنو سوپر جاینتز به میدان رفتند.

چیزی که ما در مورد پاتیرانا دیدیم این است که او با سرعت های 145، 146، 148 کیلومتر در ساعت توپ می زند، بنابراین او یک مزیت طبیعی دارد. او به خوبی به یورکی ها ضربه می زند. همانطور که او به طور طبیعی رشد می کند و تجربه بیشتری به دست می آورد، می تواند با همان حرکت مالینگا، اما با سرعت و تغییرپذیری بیشتر، به آن یورک ها ضربه بزند. او یک استعداد هیجان انگیز برای سریلانکا و یک استعداد هیجان انگیز برای CSK است.