IPL 2023: “او بیمار شد و 7-8 کیلو وزن کم کرد” – گزارش تکان دهنده هاردیک پاندیا در مورد یاش دیال

Yash Dayal در حال بازی برای گجرات تایتان ها در IPL 2023© BCCI

یاش دیال پس از واگذاری 31 ران در فینال مقابل کلکته نایت رایدرز برای گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 کنار گذاشته شد. رینکو سینگ، پرتاب کننده جوان، در پنج توپ آخر مسابقه، پنج شش ضربه زد تا تیمش پیروز میدان شود. این باخت برای این جوان بسیار نگران کننده بود و پس از آن بازی سوالات زیادی در مورد غیبت او در کنار تیم مطرح شد. پس از پیروزی GT مقابل هندی های بمبئی در روز سه شنبه، کاپیتان هاردیک پاندیا به روز رسانی مهمی در مورد Dayal و در دسترس بودن او ارائه کرد.

من نمی توانم آن را تایید کنم (در مورد شانس او ​​برای بازی مجدد در این فصل). او پس از این مسابقه بیمار شد و 7-8 کیلوگرم وزن کم کرد. در این مدت یک عفونت ویروسی شیوع پیدا کرد و همچنین به دلیل فشارهایی که با آن مواجه شد، فعلا شرایط او برای حضور در میدان مناسب نیست. ضرر کسی – سود کسی در پایان روز. زمان زیادی طول خواهد کشید تا او را در زمین ببینیم.”

وضعیت خانه دایال نیز پس از بازی مقابل KKR بدتر شد.

پدرش چاندراپال دیال هنگام صحبت با PTI به یاد می آورد: «دیروز این یک کابوس بود.

دختر متخصص تغذیه او شوچی، که به نیازهای غذایی برادر کوچکترش رسیدگی می کند، از مادرش مراقبت می کرد. اما والدین معمولاً باید قوی باشند، مانند چاندراپال، که زمانی در Vizzy Trophy برای دانشگاه های منطقه شمال بازی می کرد.

مطالب پیشنهادی  با 22 فیلم علمی-تخیلی پرطرفدار آشنا شوید - فرادرس - مجله

چاندراپال گفت: “این لحظاتی هستند که ورزش از آنها ساخته شده است. حتی در زندگی شما با شکست مواجه می شوید، مهم است که قوی تر باشید.”

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله