IPL 2023: آیا باران بر بازی حیاتی Kolkata Knight Riders vs Lucknow Super Giants در کلکته تأثیر می گذارد؟

کلکته نایت رایدرز در بازی تعیین کننده لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف لاکنو سوپر غول‌ها می‌رود که نتیجه آن سرنوشت هر دو طرف رقابت را تعیین می‌کند. LSG در حال حاضر با 15 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و پیروزی مقابل KKR تضمین کننده حضور آنها در پلی آف خواهد بود. از سوی دیگر، KKR برای کسب 14 امتیاز باید بازی را ببرد و برای تثبیت جایگاه خود در بین چهار تیم برتر، به نتایج دیگر و نرخ خالص دوندگی بستگی دارد. در حالی که خطرات ممکن است به معنای واقعی کلمه بالاتر نباشد، بازی ممکن است تحت تأثیر باران باشد زیرا بارش شدید باران و رعد و برق روز جمعه شهر کلکته را اصابت کرد.

پیش‌بینی روز شنبه می‌گوید که باغ‌های ادن ممکن است در حدود ساعت ۶ بعد از ظهر بارندگی شدیدی را تجربه کنند.

با این حال، از آنجایی که بازی از ساعت 19:30 آغاز می شود، ممکن است وضعیت با گذشت زمان بهتر شود.

بر اساس آخرین داده های مرکز منطقه ای هواشناسی کلکته، تا ساعت 14:30 بعد از ظهر 54 درصد احتمال بارندگی وجود دارد. رعد و برق نیز در بخش هدف پیش بینی شده بود.
با پوشیدن پیراهن نمادین سبز و قهوه‌ای غول‌های محلی، موهون باگان، سوپر غول‌های لاکنو در خانه خواهند بود زیرا با ناک اوت کردن شوالیه‌های بدبخت کلکته در بازی آخر IPL، به دنبال کسب جایگاهی در پلی آف هستند.

تیم میزبان واقعی در این مورد، KKR، نه تنها از ناامید شدن در شرایط گله مند است، بلکه مشکلات آنها عمیق تر می شود زیرا آنها در تلاش برای یافتن ترکیب برنده کامل در یک فصل دشوار با هفت شکست هستند. از این هفت باخت، چهار مورد در باغ ادن بود.
چه ضربه زدن، که به نظر می رسد هنوز یک کار در حال پیشرفت است، بولینگ، به ویژه بخش سرعت، نیز به طرز غم انگیزی فاقد تجربه به نظر می رسد.

مطالب پیشنهادی  دیگو مارادونا ، فوتبالیست افسانه ای ، در سن 60 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت

آنها با کمی تلاش خود را در زمین مسخره کردند که نشان می دهد قهرمانان دو دوره نشان داده اند که در این سطح “به آنها تعلق ندارند”.

خفاش‌بازان KKR نمی‌توانستند در هنگام ضربه زدن به سطح خود را تطبیق دهند، زیرا مجموع امتیازات کمتر از 179/7 و 149/8 را به ترتیب در برابر گجرات تایتانز و راجستان رویالز ثبت کردند.

CSK و SRH زمانی که توسط KKR در همان محل مسابقه قرار گرفتند امتیازهای 235/4 و 228/4 را به دست آوردند.

به لطف درخشش شخصی رینکو سینگ و وارون چاکرابورتی، KKR هنوز خوش شانس بودند که توانستند کمپین خود را در یک فصل گرم و سرد زنده نگه دارند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله