IPL 2023: آنوشکا شارما از روی سکوها بوسه می زند در حالی که ویرات کوهلی به طور چشمگیری یک تن رکورد به ثمر رساند. نگاه کن

ویرات کوهلی روز یکشنبه با گلزنی ستاره رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند (IPL) رکورد قرن هفتم را به ثمر رساند. کوهلی در مقابل گجرات تایتانز در فرم خوبی به نظر می‌رسید و با ضربه خیره‌کننده‌اش، از کریس گیل پیشی گرفت و تبدیل به بت‌زن با بیشترین قرن‌ها در مسابقات شد. اینینگ های کوهلی با 13 مرز و یک 6 مرز بزرگ تزئین شده بود زیرا او تقریباً بر همه بازیکنان GT تسلط داشت و در این روند توانست طرف خود را به یک مجموع رقابتی برساند. آنوشکا شارما هنرپیشه بالیوود و همسر کوهلی در این مسابقه در ورزشگاه ام چیناسوامی شرکت کرد و پس از دستیابی به این شاهکار او را بوسه زد.

کوهلی تنها رنجر بود که دومین قرن متوالی او رویال چلنجرز بنگلور را به 197 برای پنج نفر در بازی نهایی لیگ IPL مقابل گجرات تایتانز برد.

در حالی که خدایان باران در طول روز تهدید می کردند که برنامه های پلی آف RCB را خراب می کنند، مسابقه که با نیم ساعت تاخیر آغاز شد، کوهلی (101 توپ از 61 توپ خارج نشد) دوباره آواتار سال 2016 خود را پس گرفت. او در طول ضربات خود که 13 ضرب و شتم داشت، تمام آس ها را نگه داشت.

اینینگ‌های او در شرایطی که هیچ یک از بت‌زنان دیگر RCB حتی به 30 نفر هم نمی‌رسیدند بسیار ارزشمند بود، و درست مانند روزهای خوب گذشته، “King Kohli” با بازی با خط، طول و هوش بول‌بازان داستان را تنظیم کرد.

این هفتمین صد IPL او است و او اکنون از کریس گیل به عنوان باتشمن با بیشترین تن مسابقات پیشی گرفته است.

با توجه به اینکه استادیوم چیناسوامی به‌خاطر ضربه زدن‌هایش شناخته می‌شود، امتیاز نهایی، اگرچه به اندازه کافی رقابتی است، هنوز هم می‌تواند حدود 10 ران پایین‌تر از حد باشد.

کوهلی و کاپیتان فاف دو پلسیس (28) به شدت شروع کردند، با هجوم مرزها در برابر محمد شامی (1/39 در 4 اور) و یاش دیال که قبلاً گیج شده بود در پاورپلی.

آنها برای 9 مرز فرستاده شدند، که باعث شد هاردیک پاندیا به سرعت به سلاح اصلی خود رشید خان (1/24 در 4 اور) ضربه بزند تا جریان دویدن را متوقف کند.

پس از واگذاری 62 دوش در شش اور، رشید و “تصویر آینه بازوی چپ” نور احمد (2/39 در 4 اور) گلزنی را متوقف کردند.

نور دو پلسیس را رها کرد که سعی کرد به روشی عجیب او را به داخل بکوبد. لبه به لنت های Wriddhiman Sahi برخورد کرد و Rahul Tewatia را برای تکمیل آسان گرفتن فرستاد.

گلن ماکسول شروع خوبی داشت، اما رشید توپی را پرتاب کرد که سریع و پر بود و فقط به اندازه کافی دریفت شد تا از دفاع ضربه زن عبور کند زیرا RCB ناگهان در موقعیت دشواری قرار گرفت.

زمانی بدتر شد که نور ماهیپال لومرور را با یکی از آن‌ها به سمت دیگر کشید و ساها با ظرافتی که در طول سال‌ها با او همراه بود، ضربه‌ای را به سمت پا انجام داد.

با این حال، مایکل بریسول (26) با توپ های آهسته تر موهیت شارما که در این موقعیت خوب کار نکرد، کمی فشار را از کوهلی در انتهای دیگر برداشت.

او در سه اور اول خود هفت چهار ضرب کرد و این شامی بود که قبل از اینکه بتواند آسیب بیشتری وارد کند، بریسول را به دست آورد و دیال در نهایت نتیجه گرفت، زیرا فصل مبارزه دینش کارتیک بدتر شد.

اما کهلی به مبارزه ادامه داد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله