IPL 2023: آخرین اسکله تحت تهدید، CSK MS Doni مقابل GT Hardik Pandya قرار گرفت.

ماهندرا سینگ دونی، تاکتیک‌دان زیرک، در ذخایر خود عمیقاً حفاری می‌کند تا با «ولیعهد» جدید کریکت هندی شوبمن گیل روبرو شود، زمانی که قهرمانان چهار دوره چنای سوپر کینگز در روز سه‌شنبه در مسابقات IPL Qualifier-1 در چنای به مصاف دارندگان عنوان فعلی گجرات تایتانز می‌روند. گیل که تقریباً به تنهایی رقبای پر ستاره بنگلور رویال را با یک قرن ناک اوت کرد، ویرات کوهلی را تحت الشعاع قرار داد و بدون شک یکی از بزرگ‌ترین کاپیتان‌های هند را مجبور خواهد کرد که به تخته نقاشی برگردد و برای او برنامه‌ریزی کند.

گیل در میانه فصل رویایی خود است و باید دید که Dhoni چه ترفند تاکتیکی برای متوقف کردن “غارتگر Mahali” شیطانی اتخاذ خواهد کرد.

گجرات تایتانز در این فصل با Chepauk بازی نکرده است، که در طول هفت بازی خانگی CSK رفتار چندانی از خود نشان نداده است، که باعث شد استفان فلمینگ سرمربی تیم نسبت به انتظارات خود ابراز نگرانی کند.

چیزی که این نبرد را جالب‌تر می‌کند این واقعیت است که GT تیمی است که به نظر می‌رسد به نمونه اولیه چیزی که CSK در تمام این سال‌ها در IPL بوده است، نزدیک است.

رهبری مستحکم و تیم مدیریتی که در پس‌زمینه باقی می‌ماند و هرگز در امور کریکت دخالت نمی‌کند، که توسط سه نفر از آشیش نهرا، گری کرستن و ویکرام سولانکا پشت سر گذاشته می‌شود.

کاپیتانی که قسم می خورد درک خود از رهبری را از «لباس کاپیتانی» دونی و نهرا سرمربی تیم جدا می کند که مانند هم تیمی سابق خود به ایجاد تغییرات زیاد اعتقاد ندارد، حتی اگر چند بازی اشتباه شود.

آنها بازیکنان را حراج نمی کنند – به یاد داشته باشید که CSK کریشناپا گوتام را تقریباً 10 کرور روپیه خرید و او یک بازی دریافت کرد زیرا با این ترکیب مطابقت نداشت.

به همین ترتیب، GT ​​شیوام ماوی پیسر فعلی هند T20 را با مبلغ هنگفت 6 کرور در فهرست خود دارد، اما مدیریت تیم، موهیت شارما کهنه‌کار را ترجیح می‌دهد، که تحویل‌های کندتر را به زیبایی انجام می‌دهد. همه چیز به این بستگی دارد که چه کسی در کدام نقش قرار می گیرد. بنابراین وقتی دو تیم با فلسفه های مشابه به مصاف یکدیگر می روند جالب تر می شود.

تیم‌هایی که قول‌های بلندمدت نمی‌دهند که به سختی می‌توان به آنها عمل کرد، اما روی فرآیند فوری تمرکز دارند و نقش بازیکنان مورد نیاز برای اسلات‌ها را می‌دانند.

برای گجرات کار سختی خواهد بود که با کندی مسیر Chepauk کنار بیایند و اینکه چقدر با اورهای پاورپلی دیپاک چهار و قلابزنان بک اند ماتیشا پاتیرانا نتیجه مسابقه را مشخص می کنند.

و در اینجا، پاندیا و نهرا، کاپیتان سریلانکا، داسون شاناکا، که هم با پاتیران و هم با ماهش تکشانا اسپینر برای تیم ملی بازی کرده است، دستی پیدا خواهند کرد.

در حالی که Shanaka ممکن است بیشتر به عنوان یک همه کاره استفاده شود، بسته به زمین، تایتان ها همچنین ممکن است به دنبال چرخاندن چرخاننده بازوی چپ R. Sai Kishore باشند که شرایط را به خوبی می شناسد.

جاشوا لیتل ایرلندی به احتمال زیاد به جای شانکا به ترکیب اصلی بازخواهد گشت، در حالی که سای کیشور به جای یاش دیال که هنوز پس از حمله 5-6 همتای خود رینکو سینگ به او اعتماد به نفس خود را به دست نیاورده است.

یک شروع خوب از کرک جفت دوون کانوی و روتورای گایکواد برای CSK مهم خواهد بود. اما در Chepauk، حتی Ajinkya Rahane می‌تواند یک عامل باشد، در حالی که Shivam Dube به دنبال اضافه کردن به 33 شش بازی خود برای فصل است.

کانوی و گایکواد شروعی پرشور و قابل توجه برای CSK فراهم کردند، در حالی که ترتیب میانی چندان خوب پیش نرفت. با بولینگ GT به رهبری محمد شامی و رشید خان (هر کدام 24 ویکت)، همه چیز برای تیم میزبان، از جمله کانوی و گایکواد، آسان نخواهد بود.

اینکه چگونه دو نفر اول CSK با شامی بی امان کنار می آیند می تواند بسیار مهم باشد و برای تیم متوسط ​​که عملکرد ضعیفی دارند مهم است که در یک بازی سخت قدم بگذارند.

زمین های Chepauk تا به حال کمی بالا و پایین بوده اند، برخی از آنها ماهیت کندی دارند و برخی برای ضربه زدن خوب هستند. فلمینگ سرمربی CSK پس از پیروزی مقابل دهلی کپیتالز همین را گفت و مدعی شد که تیم به شرایط (خانه) اطمینان ندارد.

اگر مسابقه به یک بازی کند تبدیل شود، اسپینرهای دو تیم نقش بزرگی خواهند داشت. در حالی که CSK راویندرا جادجا، معین علی و تکشانا را در اختیار دارد، تایتان ها دارای تیمی هستند که شامل رشید و نور احمد است.

چنای سوپر کینگز:MS Dhoni (c/wk)، Akash Singh، Moeen Ali، Bhagath Varma، Deepak Chahar، Devon Conway، Tushar Deshpande، Shivam Dube، Ruturaj Gaikwad، Rajvardhan Hangargekar، Ravindra Jadeja، Sisanda Magala، Ajay Mandal، Matheesha Pattorius، آجینکیا رهانه، شیک رشید، آمباتی رایودو، میچل سانتنر، سابخرانشو سناپاتی، سیمارجیت سینگ، نیشانت سیندو، پراشانت سولانکی، ماهیش تکشانا.

تایتان های گجرات:هاردیک پاندیا (ج)، شوبمن گیل، دیوید میلر، آبیناو منوهار، سای سودارسان، وریدیمن ساها، متیو وید، رشید خان، راهول تواتیا، ویجی شانکار، محمد شامی، آلزاری جوزف، یاش دیال، پرادیپ سانگوان، دارشان جهانتکانده ، آر. سای کیشور، نور احمد، داسون شانکا، اودین اسمیت، کی. اس. بهارات، شیوام ماوی، اورویل پاتل، جاشوا لیتل و موهیت شارما.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله