India v. Australia: Sanjay Manjakar اعلام کرد بازگشت به نظرات سریال India-Australia


کریکت سابق هند روز چهارشنبه گفت ، سانجی منجکار با سفر به هند در سراسر استرالیا به اظهارنظرها بازمی گردد. “هیجان در خانه من. خوشبختی در هوا وجود دارد. کاملاً واضح است. هیچ کس چیزی نمی گوید ، اما من کاملاً مطمئن هستم که دلیل آن این است که تقریباً 8 ماه دیگر از خانه خارج می شوم. #INDvsAUS” منجکار در توئیتی نوشت. در اوایل سال جاری ، قهرمان سابق هندی عضو کمیسیون لیگ برتر هند (IPL) و سری خانگی هند مقابل آفریقای جنوبی نبود.

بوق تجاری

هنگامی که هندوستان راویندرای جید را “کمی محروم” خواند ، مانجاکار مراقب جنجال های جام جهانی 2019 بود.

“جدیدا” در توییتر انتقادات مانژکار را نوشت: “با این وجود ، من دو برابر بیشتر از شما بازی کرده ام و هنوز هم بازی می کنم. یاد بگیرید که به افرادی که به این موفقیت دست یافته اند احترام بگذارید. من به اندازه کافی در مورد اسهال دهانی شما شنیده ام.Sanjaymanjrekar” ، .

در مارس سال جاری ، وقتی رسانه ها خبر دادند كه مانژكار از فرمان كمسیون BCCI خارج شده است ، یك ستون نویس كه به كریكت تبدیل شد ، تصمیم شورا را در توئیتر گرفت.

“من همیشه نظرات را به عنوان یک امتیاز بزرگ در نظر گرفته ام ، اما هرگز به آنها تعلق نمی گیرم. این به کارفرمای من بستگی دارد که آیا من را می خواهند یا نه ، و من همیشه به آن احترام می گذارم. شاید اخیراً BCCI از عملکرد من راضی نبوده است. من آن را به عنوان یک حرفه ای در نظر بگیرید. ”

بعداً در ماه آگوست ، ماندژکار از BCCI خواست تا او را به عنوان مفسر بازگرداند.

هند در سه بازی بین المللی یک روزه ، سه بیست و 20 بازی بین المللی و چهار آزمایش در استرالیا بازی می کند که با اولین ODI در سیدنی در روز جمعه آغاز می شود.

بالا رفته

نتیجه گیری از قاب محدود در 8 دسامبر در سومین T20I در سیدنی به اوج خود می رسد ، و اولین آزمایش به عنوان حالت روز و شب در آدلاید اول تولید می شود.

سه آزمون دیگر در ملبورن (26 تا 30 دسامبر) ، سیدنی (7 تا 11 ژانویه) و بریزبن (15 تا 19 ژانویه) انجام می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله