GT vs MI، IPL 2023: شوبمن گیل، نور احمد استار در برد 55 ران گجرات تایتانز مقابل هندی های بمبئی

گجرات تایتانز یک عملکرد بالینی برای پیشی گرفتن از هندی‌های بمبئی با 55 ران در یک مسابقه IPL کاملاً یک‌طرفه در روز سه‌شنبه ارائه کرد. یک هدف سخت 208 تعیین کنید، MI همه در 152 برای 9 بودند. MI شروعی را که دوست داشت انجام نداد، و در سن 29 سالگی، که برای از دست دادن ویکت کاپیتان روهیت شارما در شش اور تلاش می کرد، تیم به طرز بدی نتوانست از بازی قدرت استفاده کند. روهیت در تلاش برای کار کردن با توپ در سمت کناری، یک لبه جلویی به دست آورد و در نهایت به بازیکن مقابل خود، هاردیک پاندی، در اور دوم ضربه معکوس داد.

بعد از اینکه دریان‌ها کارشان را انجام دادند، رشید خان، ستاره‌دار پا بیرون آمد و اولین بازی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای را انجام داد.

MI موفق شد 13 ران را در اور هفتم انجام دهد تا اینکه رشید به ماندن پر زحمت ایشان کیشان در میانه راه پایان دهد. ایشان برای 13 ران 21 توپ به ثمر رساند.

سه توپ بعد، رشید تیلاک ورما را در جلوی ویکت گرفت و MI در اور هشتم روی 45 برای سه چرخید.

از آنجا، برنده پنج بار MI نتوانست به اندازه کافی برای به چالش کشیدن مدافع عنوان قهرمانی انجام دهد.

پس از یک بازی به یاد ماندنی با توپ که در آن 39 ران در دو اور شکست خورد، کامرون گرین با 33 توپ خارج از 26 توپ برتر شد در حالی که سوریاکومار یاداو 23 توپ از 12 توپ را به ثمر رساند. نهال وادرا تنها در 21 تحویل به 40 رسید، اما تلاش آنها فقط امر اجتناب ناپذیر را به تاخیر انداخت.

مطالب پیشنهادی  تولد ویرات کوهلی: یوروجا سینگ آرزو می کند کاپیتان RCB در توییتر ، او را "خفاش بزرگ هند" صدا کند

به غیر از 27/2 رشید در چهار اور، نور احمد، دیگر اسپینر از افغانستان، با ارقام چشمگیر 37/3 سهمیه کامل اورهای خود را به پایان رساند.

پیش از این، GT طبقه متوسط ​​پایین‌تر از دسته بلند به خوبی استفاده می‌کرد و تیم خود را به یک ماموت 207 شش نفره برد.

دیوید میلر با 46 توپ 22 توپ را به ثمر رساند، راهول تواتیا 20 توپ شکست ناپذیر را تنها در 5 توپ شکست داد، در حالی که آبیناو منوهار برای زدن 42 توپ در طول یک همکاری حیاتی 71 ران در ویکت پنجم با این بازیکن آفریقای جنوبی تنها به 21 توپ نیاز داشت.

این پس از آن اتفاق افتاد که شوبمن گیل یک توپ عالی 34 توپ 56 را به ثبت رساند.

آرجون تندولکار با نوتی امیدوارکننده شروع کرد و پس از اینکه کاپیتانش روهیت تصمیم گرفت پس از برنده شدن در پرتاب، ابتدا با ضربه زدن ضربه بزند، چهار ران در بازی افتتاحیه واگذار کرد.

گیل اولین مرز مسابقه را زمانی به دست آورد که بازیکن بازکننده با تحویل جیسون بهرندورف که کمی کوتاه بود یک پشت مربع بازی کرد.

MI مجبور نبود برای اولین موفقیت خود خیلی منتظر بماند زیرا Wriddhiman Saha یک شوت کششی را از دست داد تا یکی را به سمت دروازه بان Tendulkar در اولین توپ اوور سوم از دست بدهد.

ساها با دریافت مشاوره از شریک خود گیل، تجدید نظر کرد اما تصمیم داور داخل زمین توسط UltraEdge تایید شد.

این یک بازگشت خوب برای Tendulkar Jr. چهار روز پس از اینکه پنجاب کینگز به مدت 48 در سه اور خارج شد. شوایمر 23 ساله با به دست آوردن اعتماد به نفس، تنها پنج زخم روی دست چپ خود ایجاد کرد.

مطالب پیشنهادی  "اگر یک اینچ هم از دست نمی داد": استرالیا سندیپ شارما را به خاطر قهرمانی های IPL 2023 تمجید کرد.

گیل با چند تا چهار و شش، پس از پنج اور اول آرام، به GT شتاب لازم را داد.

گیل 17 ران اوف گرین را به دست آورد که GT در پایان شش اور در نیمه اول به 50 برای یک رسید.

با این حال، مدافع عنوان قهرمانی GT ضربه بزرگی را متحمل شد، زمانی که پیوش چاولا (2/34) کاپیتان هاردیک را در اعماق زمین توسط سوریاکومار گرفتار کرد، پس از آن که باتشمن 13 توپ را از 14 توپ زد.

شوک دیگری در انتظار GT بود که گیل، که در مسیر نیم قرن پرشور خود چند شوت خوب بازی کرد، توسط کومار کارتیکیا بازگردانده شد تا در ابتدای اوور دوازدهم، در سن 91 برای سه تیم، تیم را ترک کند. گیل هفت چهار و شش زد.

ویجی شانکار به دلیل 16 بر 19 اخراج شد قبل از اینکه منوهار و میلر با شوت های بزرگ خود سرعت گرفتند.

Manohar در 17 دور فینال چاولا انباشته شد تا عملکرد او را پس از سه اور اقتصادی خراب کند.

سپس دو نفر از منوهارا و میلر در هجدهمین مسابقه 22 ران روی گرین پرتاب شدند که به مدت سه شش شکست خورد.

در نهایت، رایلی مردیث در اوایل نوزدهم با یک ران اوت به منوهار بولد زد، در حالی که ضربه‌زن به دنبال توپ زدن به توپ بود.

قبل از اینکه میلر با دو ماکسیمم بیشتر اوور را به پایان برساند، تواتیا شش نفر اول را داشت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)