GT vs CSK: Chennai Super Kings با 15 برد مقابل گجرات تایتانز به دهمین فینال IPL رسید.

چنای سوپر کینگز یک تیم تاب‌آور غول‌های گجرات را با 15 دوش بر روی یک سطح چسبنده رام کرد تا به دهمین فینال IPL خود در Chepauk در روز سه‌شنبه برسد و روند قابل توجه خود را در مسابقات افزایش دهد. پس از اینکه هاردیک پاندیا خفاش را انتخاب کرد، CSK به خوبی توانست در یک زمین آهسته در Qualifier 1 به 172 برای 7 برسد. با توجه به شرایط، ثابت شد که بسیار بیشتر از یک مجموع رقابتی است زیرا گجرات تایتانز یک روز تعطیلی نادر داشت تا با 157 در 20 اور به پایان برسد. رشید خان با 16 توپ 30 تایتان هواداران CSK را عصبی کرد، اما این برای تایتان ها کافی نبود.

با این حال، مدافع عنوان قهرمانی شانس دیگری برای رسیدن به دومین فینال متوالی در مرحله مقدماتی 2 در روز جمعه خواهد داشت.

MS Dhoni، تاکتیکیست چیره دست CSK، از برتری خانگی نهایت استفاده را برد و قهرمانان چهار دوره را در 14 بازی به دهمین فینال خود برد. CSK در نسخه های 2016 و 2017 شرکت نکرد.

راویندرا جادجا (4-0-18-2) چرخاننده دست چپ با طلسم درخشانی برای سوپر کینگز یک چرخش ستاره ای ایجاد کرد که در آن او خفاش های حریف را خفه کرد تا انتقام شکستی که در افتتاحیه مسابقات متحمل شده بودند را بگیرد. ماتیشا پاتیرانا، ماهیش تکشانا و دیپال چهار نیز هر کدام با دو ویکت به کار خود پایان دادند.

در تعقیب 173، GT Wriddhiman Saha (12) را در اور سوم از دست داد.

کاپیتان هاردیک پاندیا (8) نتوانست تاثیر زیادی در اوور سوم داشته باشد و به اشتباه تکشانا را اخراج کرد تا جادجا در نقطه‌ای از زمین بازی بگیرد.

مطالب پیشنهادی  قهرمان المپیک مسابقه تحویل را ملاقات کرد

داسون شانکا (17) کاپیتان سریلانکا با اورهای محدود نتوانست به خوبی بازی کند و ضربه برگشت او از جادجا به دست تکشانا افتاد.

Jadeja با بولینگ خطرناک دیوید میلر (4) شرایط را برای GT سخت‌تر کرد تا حریف را در 88 بر 4 در اوور سیزدهم ترک کند. زمانی که Rahul Tewatia توسط Tekshana به مدت 3 بولینگ شد، تیتان ها بیشتر لغزیدند.

پیش از این، خفاش‌بازان سوپر کینگز در زمین آهسته تلاش می‌کردند زیرا نتوانستند سرعت را افزایش دهند.

Dhoni تنها 2 توپ در 1 دوندگی خود به دست آورد که باعث ناامیدی هواداران Chepauk شد.

برای تیم میزبان، Ruturai Gaikwad با 60 گل برتر از 44 بهترین ضربه زن بود، در حالی که بقیه نتوانستند سهم قابل توجهی داشته باشند.

پیسر محمد شامی (2 به 28 در 4 اور) بهترین توپ گیر بود در حالی که موهیت شارما (2/31) نیز دو ویکت کسب کرد. رشیدخان و نوراحمد ویکت‌ها را اسکالپ کردند و به بازیکنان وسط فشار آوردند.

گایکواد خوش شانس بود که توسط شوبمن گیل از دارشان نالکنده گرفتار شد و تنها به این دلیل که اینینگ ها بدون توپ اعلام شدند. او از این اخراج استفاده کرد و چند شوت عالی زد. توپ بعدی بعد از اینکه مهلت گرفت، یک شش زد و در تحویل بعدی یک چهار زد.

گایکواد که در فرم بود، در مقابل رشید خان و نور احمد، بازیکنان کلیدی بولرز GT، خطری ایجاد نکرد. او آزادانه به همه بازیکنان گل زد و CSK را با 49 امتیاز بازی شروع کرد.

به نظر می رسید که گایکواد پس از پیشی گرفتن از شریک افتتاحیه خود، دوون کانوی، که نیم قرن دیگر با او همکاری داشت، کند شده است. او سقوط کرد و سعی کرد سرعت را برای گرفتن دیوید میلر از موهیت شارما پیش ببرد. آجینکیا راهانه (17 از 10) قبل از تبدیل شدن به تنها پوست سر نالکنده با کاهش امتیاز، یک شش ضربه زد.

مطالب پیشنهادی  سه نفر استرالیایی متشکل از متیو وید، موزس هنریکس و آدام زامپا در لیگ برتر کریکت حضور خواهند داشت.

کانوی مرد دونده معمولی او نبود و در تمام اینینگ ها با زمان بندی خود مشکل داشت.

آمباتی رایودو (17 امتیاز از 9) در طول حضورش از مرز 6000 IPL عبور کرد.

تیم میزبان عملکرد خوبی داشت و در سه اور آخر 35 دوش به ثمر رساند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله