Fantastic Faf و Lord of the Market: The IPL Story تاکنون

لیگ برتر هند با شلیک فاف دو پلسیس از همه جهات، ضربه زدن به معجزه رینکو سینگ و چنای سوپر کینگز MS Dhoni در صدر جدول به اواسط خود رسیده است. خبرگزاری AFP Sport پنج نکته برجسته از دوره فعلی مسابقات پر سود Twenty20 را فاش می کند که در 28 می به اوج خود می رسد.

– فاف او را می زند –

Sixer Faf du Plessis رقابت برای رویال چلنجر بنگلور را با انبوهی از مرزها روشن کرد، از جمله یک موشک 115 متری (380 فوت) به جایگاه.

کهنه سرباز آفریقای جنوبی با 405 دوش در هفت مسابقه، از جمله پنج نیم قرن، در صدر جدول ضربات پنالتی قرار دارد و با ویرات کوهلی رتبه دوم با دو قرن مساوی است.

گلن ماکسول استرالیایی، که در بنگلور نیز حضور داشت، در این مسابقه با 23 شش شش عقب تر از 25 دو پلسیس – تنها دو نفری که بالای 20 حرکت کرده اند، بی تفاوت نبود.

برای چنای، Ajinkya Rahane هندی معمولاً محتاط‌تر با نرخ ضربه بیش از 199 در پنج مسابقه، از جمله 71 اتمی نه فقط از 29 توپ، افشاگری شده است.

بتمن برتر به تیم تست هند فراخوانی شده است.

– پدیده بازار –

بتمن رینکو سینگ در پنج توپ آخر تعقیب و گریز نایت رایدر کلکته در برابر شانس ها در مقابل تایتان های گجرات مبهوت شده با پنج شش های باورنکردنی یک حس فوری داشت.

بلیتز که تا به حال دیده نشده بود که چهار ششی کارلوس براتویت، بت‌باز هند غربی را در فینال جام جهانی T20 2016 در مقابل بن استوکس به یاد آورد، نقطه برجسته این IPL است.

مطالب پیشنهادی  راسپادوری با شوت ناپولی از یووه گذشت و در آستانه قهرمانی قرار گرفت

پسر یک تاجر، رینکو چپ دست، پس از اینکه قهرمان دو دوره کلکته او را به قیمت 97000 دلار در حراج سال 2018 انتخاب کرد، از ابتدا فروتنانه به ستاره شدن IPL رسید.

ونکاتش ایر پس از پیروزی شکست ناپذیر 21 توپ 48 به او لقب “ارباب بازار” را داد و این بازیکن 25 ساله با دو نیم قرن در چهار مسابقه بعدی به فعالیت خود ادامه داد.

– خریدهای بزرگ خرخر کردن –

پنجاب با انتخاب سام کوران به عنوان گران‌ترین بازیکن لیگ IPL با قیمت 2.23 میلیون دلار، تاریخ ساز شد و این بازیکن همه‌جانبه بیش از نمایش‌های خیره‌کننده از جمله 55 بازی در روز شنبه برنده شد.

جادوگر توپ سفید انگلیس در غیاب کاپیتان مصدوم، شیخار داوان، در سه بازی – دو برد و یک باخت – پنجاب را هدایت کرده است.

کامرون گرین استرالیایی با غلبه بر برخی از نتایج معمول، 64 توپ از 40 توپ را به ثمر رساند و هفته گذشته با یک ویکت بولینگ سرعت خود را برای سرخپوستان بمبئی به دست آورد تا قیمت 2.11 میلیون دلاری خود را توجیه کند.

هری بروک، بت‌باز هیجان‌انگیز انگلیسی، IPL را با اولین قرن فصل خود روشن کرد تا پیروزی بزرگی را برای حیدرآباد رقم بزند، که این بازیکن با استعداد 24 ساله را به قیمت 1.6 میلیون دلار خرید.

– شکست وارنرز دهلی –

دهلی کپیتالز دو برد متوالی را به ثبت رسانده است، اما مردان ریکی پونتینگ پس از پنج شکست بدون طلسم مصدوم، ریشابه پنت، در انتهای جدول 10 تیمی باقی مانده اند.

مطالب پیشنهادی  فرانسه یک تساوی ناخوشایند کسب کرد ، انگلیس در بازی مقدماتی جام جهانی 2022 به مصاف لهستان رفت

کاپیتان دیوید وارنر در میان ران ها بود، اما اعتراف کرد که مبارزات خود را با نرخ ضربه نسبتاً پایین 120، بسیار عقب تر از Du Plessis در 165 انجام داده است.

پس از اولین پیروزی ضعیف، دهلی در آخرین پیروزی خود از سانرایزرز حیدرآباد گذشت و وارنر همچنان امیدوار است که در تلاش تیمش برای اولین عنوان قهرمانی IPL، به سه پیروزی متوالی برسد.

ناامیدی دیگر واردات استوکس انگلیس از چنای سوپر کینگز بود که در دو بازی اول 7 و 8 گل به ثمر رساند و قبل از اینکه به دلیل آسیب دیدگی انگشت پا مجبور به بازی شود.

– آسمون داره میاد پایین –

Suryakumar Yadav، ملقب به “SKY” یا “Mr 360” به دلیل توانایی همه جانبه‌اش در ضربه زدن، از جمله شوت متهورانه، اولین پنجاه فصل خود را در این آخر هفته شکست داد، اما تلاش کرد تا انتظارات بالایی را برآورده کند.

سوریاکومار، بازیکن سابق T20، IPL را با 15 ران، یک و 1 توپ آغاز کرد و سپس یک توپ 25 برنده 43 را به ثمر رساند تا لبخند را به طرفداران خود بیاورد.

او همچنین با پشت سر گذاشتن سه ویکت طلایی متوالی در سری ODI مقابل استرالیا در ماه گذشته وارد مسابقات شد.

با این حال، برای سال 2022 به عنوان بهترین بازیکن کریکت ویزدن انتخاب شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله