DC Mull Axar Patel با عملکرد ضعیف در حد متوسط، در آستانه بازی ضروری مقابل GT

دهلی کپیتالز در روز سه‌شنبه در مسابقات IPL در احمدآباد به بازی‌بازان هندی با عملکرد ضعیف خود نیاز دارد تا به میدان بروند. اشتباهات پریتوی شاو و سرفراز خان به طور قابل توجهی به مشکلات پایتخت دهلی در این فصل کمک کرده است، زیرا آنها با شش شکست در هشت بازی خود را در موقعیتی می یابند. آنها ممکن است نیاز به پیروزی در تمام شش بازی باقیمانده خود داشته باشند تا بتوانند به پلی آف IPL راه یابند، اما با منابعی که در اختیار دارند، این امر بسیار بعید به نظر می رسد.

سریال دلخراش شاو به فیل سالت فرصتی داد تا در کنار دیوید وارنر باز شود. او در بازی گذشته در بهترین فرم قرار داشت و تیم به او نیاز داشت که در کنار وارنر و شماره سه میچل مارش، که در نهایت با یک عملکرد همه جانبه در برابر سان رایزرز حیدرآباد به پتانسیل خود رسید، ثابت قدم باشد.

دهلی به دلیل از دست دادن تعداد زیادی ویکت در اواسط مسابقه مقصر بوده است و آنها باید در آینده به این موضوع رسیدگی کنند. آماده نگه داشتن آکسار پاتل برای مسابقات مرگ قابل درک است، اما با توجه به دویدن رویایی او با خفاش در 12 ماه گذشته در کریکت بین المللی، وارنر می تواند او را تا رتبه پنجم، اگر نه بالاتر، برساند.

پریام گرگ که به عنوان بازیکن تعویضی وارد فصل می شود، فرصتی بسیار مورد نیاز را به دست آورده است و اگر نتواند آن را به حساب بیاورد، تنها خودش را مقصر می داند. کهنه سرباز مانیش پاندی نیز می تواند در شماره چهار بهتر عمل کند.

مطالب پیشنهادی  دیوید ده خیا از منچستر یونایتد در بازی لیگ قهرمانان برابر PSG - فوتبال شک دارد

بولرهای هندی به اندازه بتزنانشان بد عمل نکرده اند، اما موکش کومار مطمئناً می تواند نرخ اقتصادی خود را بهبود بخشد و نزدیک به 11 ران در هر اوور در هفت بازی دریافت کرده است.

اسب پیر ایشان شارما در سه بازی ای که در آن حضور داشته این کار را انجام داده است و هنریش نورتیه در چند بازی بعدی به دنبال ویکت خواهد بود.

دهلی یک چالش جدی دارد و آنها با حریفانی در گجرات تایتان ها روبرو هستند که برای پیروزی در هر شرایطی شهرت دارند.

با تعقیب 180 مقابل KKR در روز شنبه، آنها در وضعیت مشکل قرار گرفتند اما در نهایت با 13 توپ خالی به خانه بازگشتند.

ویجی شانکار که در کنار دیوید میلر بازی می‌کرد، یکی از بهترین دوره‌های IPL خود را انجام داد و ششمین برد خود را در هشت بازی به تیم داد. قهرمانان فعلی تیمی هستند که باید در این فصل شکست بخورند.

جاشوا لیتل، ضربان‌دار بازوی چپ ایرلندی، پس از آموختن چند درس سخت در اولین فصل خود، به راه خود می‌رسد.

در بخش اسپین، آنها همیشه می‌توانستند از رشید خان استفاده کنند، اما اکنون آنها یک گوهر افغانستان دیگر در نور احمد دارند، که در چهار بازی هشت ویکت با نرخ اقتصادی چشمگیر 7.33 گرفته است.

پایتخت های دهلی: دیوید وارنر (ج)، پریتوی شاو، سرفراز خان، امان حکیم خان، آبیشک پورل (واک)، آکسار پاتل، خلیل احمد، کولدیپ یاداو، رائومان پاول، رایلی روسوو، هنریش نورجه، مستفیزر رحمان، چتان ساکاریا، موکش کومار، فیل نمک، لونگی نگیدی، پراوین دابی، لالیت یاداو، ریپال پاتل، ویکی استوال، ایشانت شارما، مانیش پاندی، کاملش ناگارکوتی و یاش دول.

مطالب پیشنهادی  کاترین سیور برانت بازنشستگی خود را از کریکت بین المللی اعلام کرد

تایتان های گجرات: هاردیک پاندیا (ج)، شوبمن گیل، دیوید میلر، آبیناو منوهار، سای سودارسون، وریدیمن ساها، متیو وید، رشید خان، راهول تواتیا، ویجی شانکار، محمد شامی، آلزاری جوزف، یاش دیال، پرادیپ سانگوان، دارشان جهان یندکانده ، آر. سای کیشور، نور احمد، داسون شانکا، اودین اسمیت، کی. اس. بهارات، شیوام ماوی، اورویل پاتل، جاشوا لیتل و موهیت شارما.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله