DC احتمالاً XI مقابل KKR را وارد میدان می کند: نمایش Prithvi پس از یک رشته نمایش ضعیف لغو می شود؟

دهلی کپیتالز در انتهای جدول لیگ برتر هند (IPL) 2023 قرار دارد و در هر 5 بازی دوره خود تاکنون شکست خورده است. یکی از بزرگترین مشکلات این تیم، بازی ضعیف تیم های برتر، از جمله پریتوی شاو، تازه کار جوان بوده است. با افزایش فشار روی کاپیتان دیوید وارنر و سایر بازیکنان ارشد، مدیران دهلی کپیتالز ممکن است تصمیم بگیرند که شاو را کنار بگذارند و یک یا دو تغییر دیگر در تیم ایجاد کنند تا به امید پیروزی مقابل نایت رایدر، ثبات بیشتری داشته باشند.

جایگاه شاو در یازدهم بازی پس از اینکه بازیکن بمبئی موفق شد در این فصل تنها 34 دوش در پنج بازی در این فصل به ثمر برساند، مورد توجه قرار گرفت که بالاترین آن 15 بود.

از آنجایی که دی سی در هر پنج بازی این فصل شکست خورده است، می‌تواند در تلاش برای احیای ثروت آن‌ها در برابر KKR در Ferozeshah Kotla، تغییراتی در بالاترین سطح در نظر گرفته شود.

سرفراز خان که پیش از این به عنوان یک ویکت گیر محاکمه شده بود، می تواند به عنوان بازکننده تخصصی اورها به خدمت گرفته شود، در حالی که ارتقاء مانیش پاندی کهنه کار می تواند گزینه دیگری باشد.

این یک موقعیت برای تیم تحت رهبری دیوید وارنر است که باید برنده شود زیرا در صورت شکست مجدد، تمام مسیرهای پلی آف از نظر ریاضی بسته خواهد شد.

در حالی که انتقاداتی در مورد نرخ ضربه کم کاپیتان وارنر وجود دارد، مبارزات بازکننده استرالیایی بیشتر به نظر می رسد زیرا هرگز به او آزادی شتاب دادن در هنگام سقوط ویکت ها در انتهای دیگر داده نشده است.

مطالب پیشنهادی  باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

وارنر در پنج بازی 228 ران با نرخ ضربه حدود 116 به ثمر رسانده است.

میچل مارش، بازیکن همه کاره استرالیا، ناامید کننده دیگری در شماره 3 بود. باید دید که آیا رایلی روسوو و رائومان پاول به ترکیب باز خواهند گشت یا خیر.

یاش دال یک نقص فنی جدی در ضربه زدن خود دارد و قادر به تصحیح حرکت ماشه شافل زودهنگام دور از استامپ نیست، و او را به یک کاندیدای ایده آل برای تصمیم گیری های LBW در مورد تحویل های دریافتی تبدیل می کند.

قدرت نیمکت دی سی نیز کاملا ضعیف است که یکی از دلایلی است که باعث می شود حتی بازیکنان خارج از فرم هم تعویض نشوند.

DC XI احتمالاً بازی می کند: پریتوی شاو، دیوید وارنر (ج)، میچل مارش، یاش دول، مانیش پاندی، آکسار پاتل، آبیشک پورل (هفته هفته)، لالیت یاداو، کولدیپ یاداو، هنریش نورجه، مستفیزر رحمان

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله