CSK vs GT: فینال IPL 2023 بین چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز به دلیل بارندگی های مداوم به یک روز رزرو موکول شد.

دیدار نهایی IPl 2023 بین CSK و GT روز دوشنبه 9 اردیبهشت برگزار می شود.© BCCI

فینال لیگ برتر هند در سال 2023 پس از بارندگی های بی وقفه که قرعه کشی و سپس شروع مسابقه برتر را در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد به تعویق انداخت، به یک روز رزرو شده در روز یکشنبه موکول شد. این اعلامیه در ساعت 22:55 به وقت محلی اعلام شد. بنابراین مسابقه قهرمانی بین گجرات تایتانز و چنای سوپر کینگز روز دوشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی برگزار خواهد شد. از آنجایی که پیش بینی آب و هوا برای فینال یکشنبه چندان دلگرم کننده نبود، فقط برای هوادارانی که برای جمع کردن خانه آمده بودند بدتر شد.

بارش باران از عصر نیم ساعت قبل از قرعه کشی – حوالی ساعت 18:30 به وقت محلی – در محل برگزاری شروع شد و حداقل تا دو ساعت و نیم دیگر مدت طولانی تری قطع نشد.

با این حال، باران پس از ساعت 21:00 به وقت محلی متوقف شد و پوشش ها برداشته شد و دو سوپر سوپر از حدود ساعت 20:30 به وقت IST در حال فعالیت بودند.

با این حال، بارندگی شدید دوباره برگشت تا کادرفنی مجبور شود دوباره زمین را بپوشاند و بازیکنان با شروع گرم کردن زمین، زمین را ترک کنند.

گودال‌های جدی روی پوشش‌ها و نواحی باز زمین وجود داشت که اگر باران متوقف می‌شد، کارکنان زمین بیش از یک ساعت زمان می‌بردند تا پاکسازی کنند.

طبق قوانین، فینال IPL یک روز پشتیبان خواهد داشت – دوشنبه، 29 مه امسال – در صورتی که بازی قبل از ساعت 00:06 صبح شروع نشود. در این صورت رقابت پنج جانبه خواهد بود.

مطالب پیشنهادی  انگلیس «شخصیت‌های خودخواه زیادی را بازی کرد...»: افشاگری تند یک ستاره سابق

هیچ پیش بینی بارانی در روز دوشنبه در اینجا وجود ندارد، به این معنی که شانس کامل 20-20 برای یک مسابقه بزرگتر وجود دارد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله