CSK Pacer Deepak Chahar تلاش می کند ستاره GT ویجی شانکار را در سمت غیر ضربه ای از بین ببرد، MS Doni واکنش نشان می دهد.

بازی موردانتظار IPL 2023 Qualifier 1 بین Chennai Super Kings و Gujarat Titans می تواند شاهد یک سه شنبه جسورانه باشد. پس از اینکه CSK برای GT هدف 173 ران قرار داد، وقتی ویجی شانکار وارد bat شد، مدافع عنوان قهرمانی چند ویکت را از دست داد. روی توپ دوم اوور چهاردهم، چهار سعی کرد از سمت غیر مهاجم جدا شود و شانکار به عنوان هدف قرار گرفت. با این حال، شانکار عقب نشینی نکرد. هر چند چهار دستبندش را درآورد اما به چیزی منتهی نشد و حتی دونی هم در حال خندان دیده می شد.

اجرای منظم بولینگ گجرات تایتانز روی سطحی چالش برانگیز به مدافع عنوان قهرمانی کمک کرد تا چنای سوپر کینگز را به 172 بر 7 در مسابقات مقدماتی 1 لیگ برتر هند در روز سه شنبه محدود کند. خفاش‌بازان Super Kings که توسط کاپیتان GT هاردیک پاندیا هدایت می‌شد، در زمین آهسته زمان سختی را پشت سر گذاشتند زیرا نتوانستند سرعت را افزایش دهند.

ماهندرا سینگ دونی، کاپیتان تلیسمان، تنها 2 توپ را در 1 دوندگی خود به دست آورد که باعث ناامیدی هواداران Chepauk شد.

برای تیم میزبان، Ruturai Gaikwad با 60 گل برتر از 44 بهترین ضربه زن بود، در حالی که بقیه نتوانستند سهم قابل توجهی داشته باشند.

مطالب پیشنهادی  نیوزلند و هند غربی: فیل سیمونز می گوید آزمایش جام جهانی برای ما فوق العاده مهم است

پیسر محمد شامی (2 به 28 در 4 اور) بهترین توپ گیر بود در حالی که موهیت شارما (2/31) نیز دو ویکت کسب کرد. رشیدخان و نوراحمد ویکت‌ها را اسکالپ کردند و به بازیکنان وسط فشار آوردند.

گایکواد خوش شانس بود که توسط شوبمن گیل از دارشان نالکنده گرفتار شد و تنها به این دلیل که اینینگ ها بدون توپ اعلام شدند. او از این اخراج استفاده کرد و چند شوت عالی زد. توپ بعدی بعد از اینکه مهلت گرفت، یک شش زد و در تحویل بعدی یک چهار زد.

گایکواد که در فرم بود، در مقابل رشید خان و نور احمد، بازیکنان کلیدی بولرز GT، خطری ایجاد نکرد. او آزادانه به همه بازیکنان گل زد و CSK را با 49 امتیاز بازی شروع کرد.

به نظر می رسید که گایکواد پس از پیشی گرفتن از شریک افتتاحیه خود، دوون کانوی، که نیم قرن دیگر با او همکاری داشت، کند شده است. او سقوط کرد و سعی کرد سرعت را برای گرفتن دیوید میلر از موهیت شارما پیش ببرد. آجینکیا راهانه (17 بر 10)، اور چهارم، یک شش ضربه را زد قبل از اینکه تنها پوست سر نالکنده باشد، زیرا گلزنی کند شد.

کانوی مرد دونده معمولی او نبود و در تمام اینینگ ها با زمان بندی خود مشکل داشت.

آمباتی رایودو (17 امتیاز از 9) در طول حضورش از مرز 6000 IPL عبور کرد.

تیم میزبان عملکرد خوبی داشت و در سه اور آخر 35 دوش به ثمر رساند.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله

مطالب پیشنهادی  آیا MS Dhoni پس از IPL 2023 بازنشسته خواهد شد؟ نظر جالب یکی از هم تیمی های سابق CSK