“CSK و MS Dhoni…”: سوراو گانگولی برای قهرمانان 4 بار کلاه برمی دارد.

MS Dhoni در بازی Chennai Super Kings در IPL 2023© BCCI

سوراو گانگولی، کاپیتان سابق تیم کریکت هند، پس از راهیابی سوپر کینگز چنای به فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 با شکست دادن مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در مقدماتی 1، از ام اس دونی تمجید کرد. گانگولی خاطرنشان کرد که کهنه سرباز “نشان داد که چگونه در مسابقات بزرگ پیروز شود”. در تعامل اخیر با India Today، گانگولی از Dhoni به خاطر کاپیتانی‌اش و نحوه رهبری جوانان CSK استقبال کرد.

چنای سوپر کینگز و ام اس دونی فوق العاده بوده اند. آنها نشان دادند که چگونه می توان در مسابقات بزرگ پیروز شد. Dhoni در کاپیتانی خود برجسته بود. او نشان داد که چگونه می توان در مسابقات بزرگ پیروز شد.”

IPL 2023 تورنمنتی بود که در آن چندین استعداد جوان عملکرد درخشانی داشتند و کاپیتان سابق هند برخی از بهترین بازیکنان را در میان آنها برجسته کرد.

رینکو سینگ خوب بازی کرد، درو جورل خوب بازی کرد و یاشاسوی جیسوال نیز خوب بازی کرد. جیتش (شارما) برای پنجاب کینگز خوب بازی کرد. سوریاکومار (یاداو) و تیلاک وارما خوب بازی کردند. کاپیتان سابق هند افزود: IPL تورنمنت بزرگی است و آنها عملکرد فوق العاده خوبی داشته اند.

پس از پایان IPL 2023، آماده سازی برای فینال جام جهانی تست (WTC) آغاز می شود، جایی که هند در Oval به مصاف استرالیا می رود. گانگولی گفت که پیش بینی برنده مسابقه دشوار است اما آرزوی یک فینال رقابتی بین دو تیم برتر را داشت.

“امیدوارم بازی خیلی خوب باشد. من نمی دانم چه کسی برنده خواهد شد، اما من آنجا خواهم بود. من می خواهم هند برنده شود، اما فعلاً 50-50 است.