‘CC Ritika Bhabhi’: آرزوی خنده دار یوزوندرا چاهال برای تولد روهیت شارما در فضای مجازی پخش شد

روهیت شارما کاپیتان تمام فرمت هند روز یکشنبه 36 ساله شد. این ضربه زن راست دست با بازی درجه یک و ذهنیت آرام خود در حین ضربه زدن یا کاپیتانی تیمش، مخاطبان را در سراسر جهان سرگرم و مسحور کرده است. در تولد 36 سالگی او، طرفداران و دیگر بازیکنان کریکت در شبکه های اجتماعی تولد او را تبریک گفتند. با این حال، یک تبریک خاص که در اینترنت در فضای مجازی منتشر شده است، از هند و راجستان رویالز Yuzvendra Chahal است. روحیت و چاهال پیوند گرمی دارند که طرفداران بارها و بارها هم در زمین و هم در رسانه های اجتماعی شاهد آن بوده اند. دلیل دیگری بود.

“تولدت مبارک بهترین برادر مورد علاقه من در کل جهان @ImRo45 مبارک ترین تولدت را داشته باشم. به چراغ راهنمایم، بهترین دوستم، کسی که بیش از هر کس دیگری در دنیا مرا می خنداند. تولدت مبارک Rohitaaaaa shramaaaa CC:- ریتیکا بهبهیچاهال توییت کرد.

روهیت یکی از بهترین بازیکنان pull-shot در بازی محسوب می شود و اغلب از آن در هنگام پاورپلی در کریکت توپ سفید استفاده می کند. اما هنگام استفاده از رنگ های سفید، طرف صبور و مصمم او نیز وجود دارد. این تطبیق پذیری او را تبدیل به یک خمیر تمام فرمت ایده آل دوران مدرن می کند.

مطالب پیشنهادی  ساینا نوال عکس هایی را از تعطیلات در مالدیو با همسرش پاروپالی کاسیاپ به اشتراک می گذارد

روهیت اولین بازی بین المللی کریکت خود را در سال 2007 انجام داد. او در اولین حضور برجسته خود در آن سال، جام جهانی ICC T20 2007، تحت تأثیر قرار گرفت. او در سه مسابقه 88 دوش به ثمر رساند و در هر سه بازی شکست ناپذیر باقی ماند. او با یک توپ پنجاه توپ مقابل ایرلند شروع کرد و با یک توپ 16 توپ 30* مقابل رقیب سرسخت پاکستان در فینال سهم ارزشمندی در پیروزی تیمش داشت.

از آن زمان، او به یکی از صاحبان مرگبار بید تبدیل شده است. پیش از این، batsman در شش سال اول حرفه خود در وسط بازی می کرد. اما ICC Champions Trophy 2013، جایی که او فرصتی برای افتتاحیه در کنار Shikhar Dhawan پیدا کرد، دید که نمودار شغلی او یک پله بالا رفت. در آن تورنمنت، که هند قهرمان شد، او 177 دوش در پنج اینینگ با میانگین 35.40 با دو نیم قرن به ثمر رساند.

ضربه در مسابقات ابتدایی موفقیت آمیز بود و روهیت را به یکی از ویرانگرترین خفاش‌بازان دوران مدرن تبدیل کرد. در 243 ODI، او 9825 دوش را با میانگین 48.63 به دست آورد. او 30 قرن و 48 دهه پنجاه در قالب دارد، که 264 به عنوان بهترین فردی او است که همچنین بهترین در تاریخ کریکت ODI است. روهیت همچنین تنها بت زنی است که توانسته سه قرن دو برابر در کریکت ODI به ثمر برساند. امتیاز ODI روهیت 90.02 بود.

او پانزدهمین گلزن برتر در کریکت ODI و ششمین گلزن برتر یک هندی پس از MS Dhoni (10599)، راهول دراوید (10768)، سوراو گانگولی (11221)، ویرات کوهلی (12898) و ساچین تندولکار (4261) است. ). آثار).

مطالب پیشنهادی  "بایر" - "اشتوتگارت" پیش از دیدار "رم" در لیگ اروپا

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله