Banging That Door Down برداشت بزرگ راوی شاستری از شانس های هندی ستاره بمبئی است

راوی شاستری در IPL 2023© توییتر

لیگ برتر هند (IPL) 2023 قبلاً تعداد زیادی فوق ستاره جوان تولید کرده است و راوی شاستری سرمربی سابق هند معتقد است که یک جوان هندی وجود دارد که می تواند در آینده نزدیک به تیم ملی راه یابد. در یک تعامل اخیر، شاستری از N Thilak Varma batsman MI برای عملکردش در تورنمنت امسال تمجید کرد و گفت که او در حال “شکستن این درها” در مورد بازی برای تیم کریکت هند است. این افسانه توانایی تیلاک را در بازی کریکت خوب از همان ابتدا ستایش کرد و اینکه او از ریسک کردن در برابر هر توپ زنی ترسی نداشت.

بازیکن برجسته تیلاک ورما است که فکر می‌کنم در بازی دوم یا سوم در تفسیر گفته‌ام که در آینده نزدیک بازیکن هندی خواهد شد. او قرار است به آن در بکوبد زیرا توانایی همه جانبه ای دارد که فقط در پایان کار را تمام نکند، شفافیت فکرش وقتی بیرون می آید برای ضربه زدن، چیزی که بیش از همه مرا تحت تاثیر قرار می دهد ده توپ اولش است، او نمی ترسد. شاستری در ESPNCricinfo گفت که شانس بگیرم، شوت بازی کنم، به نقاط قوت خود پایبند باشم.

تیلاک ورما در حال حاضر با 214 دوش در 5 مسابقه، بهترین گلزن MI در IPL 2023 است.

همانطور که روهیت در ارائه دیروز یک خط بسیار خوب گفت (او کاسه نمی‌زند، او توپ بازی می‌کند)، او نگران شهرت نیست به این معنا که توپ‌زن را تحسین نمی‌کند، او آنچه را که پیشنهاد می‌شود بازی می‌کند. بدون در نظر گرفتن نام بازی می کند، او اسم را بازی نمی کند، او با توپ بازی می کند و این برای همه است.”

مطالب پیشنهادی  "نمی توانم شهرت را حفظ کنم...": برداشت سخت مایکل وان از ستاره پایتخت دهلی

او افزود: “او طیف وسیعی از شوت ها دارد، او خلق و خوی دارد، او سال گذشته واقعا خوب به نظر می رسید اما امسال بهتر به نظر می رسد، شما بازیکنانی را که پیشرفت می کنند را تماشا کنید.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله