‘Bade Bade Matchon Mein…’: RCB Star به عذرخواهی محمد سراج پاسخ می دهد. نگاه کن

رویال چلنجرز بنگلور پس از شکست دادن راجستان رویالز با هفت ران در روز یکشنبه، یک برد دیگر در IPL 2023 ثبت کرد. پس از اینکه Faf du Plessis و Glenn Maxwell به ترتیب 62 و 77 ران را شکستند، RCB که ابتدا از آنها خواسته شد، مجموع 189/9 را در 20 اور ثبت کرد. بعداً، علیرغم ضربه درخشان Devdutt Padikal که 52 ران زد، RR به 182/6 محدود شد. یک لحظه پرتنش در طول مسابقه بود که یک حادثه مربوط به محمد سراج پس از یک تلاش ناموفق برای فرار خونسردی خود را در ماهیپال لومرور از دست داد. با این حال، هر دو بازیکن پس از پایان بازی، روحیه ورزشی خود را نشان دادند و به هواداران پیام دادند که همه چیز بین آنها خوب است.

پس از پایان مسابقه، RCB ویدئویی را در توییتر خود منتشر کرد که در آن سراج از لومرار به خاطر رفتار خود عذرخواهی کرد. من برای ماهیپالا بسیار متاسفم. من قبلا دوبار عذرخواهی کرده ام. من نمی توانم پرخاشگری از زمین را تحمل کنم. سراج در این ویدئو گفت: همه چیز بعد از بازی آرام خواهد شد.

در پاسخ به این، لومرور گفت: «اشکال ندارد، سراج بهایی. Bade bade matchon main aise choti choti baatein hoti rehti hain (چنین چیزهای کوچکی در چنین مسابقات بزرگی اتفاق می افتد)”.

مطالب پیشنهادی  'RCB + CSK = هند': توییت لمس کننده ویرات کوهلی با عکس MS Dhoni طلایی است

صحبت از مسابقه شد، یک ضربه دیرهنگام به رهبری دهرو ژورل برای راجستان رویالز کافی نبود، زیرا درگیری بین کاپیتان فاف دو پلسیس و گلن ماکسول منجر به پیروزی هیجان انگیز رویال چلنجرز بنگلور در هفت ران شد.

مکسول (77 توپ از 44 توپ) و دو پلسیس (62 توپ از 39 توپ) 127 دوش برای ویکت سوم از تنها 66 ارسال به RCB قدرت به 189 برای 9 در 20 اور به اشتراک گذاشتند.

دودوت پادیکال (52 توپ از 34 توپ) اولین پنجاه توپ خود در این فصل را به ثمر رساند و یاشاسوی جیسوال 47 گل برای شراکت 98 ران برای ویکت دوم به ثمر رساند، اما رویالز در تعقیب و گریز عقب افتادند و در پنج اور آخر شتاب بیشتری به دست آوردند.

ژورل با 34 توپ از 16 توپ (2×4؛ 2×6) یک حرکت کوتاه انجام داد و رویالز 61 ران در پنج اور آخر برای از دست دادن سه ویکت به ثمر رساند. اما آنها در پایان هفت ران کوتاه آمدند و به 182 برای 6 در 20 اور رسیدند.

رویالز در فینال به 20 ران نیاز داشت اما فقط توانست 12 را به ثمر برساند.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله