“8 تا 9 ماه برای تصمیم گیری وجود دارد”: MS Dhoni به گمانه زنی ها در مورد بازنشستگی او پس از IPL 2023 پایان داد

CSK به رهبری MS Dhoni روز سه شنبه به دهمین فینال IPL رکورد زد.© BCCI

MS Dhoni سرانجام به همه گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا IPL 2023 پایان دوران بازیگری او خواهد بود پاسخ داد. مفسر مشهور، هارشا بوگل، پس از بردن سوپر کینگز محبوبش به چنای به دهمین فینال IPL رکورددار با پیروزی بر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در روز پنجشنبه در چنای، یک سوال واضح پرسید. – آیا هنوز برای بازی در اینجا، در Chepauk، می آیی؟ دانی پرسید. که دونی پاسخ مستقیمی به آن نداد اما به صراحت اعلام کرد که بلافاصله پس از پایان IPL در مورد حرفه خود تصمیم نخواهد گرفت.

“نمی دانم. من هشت تا نه ماه فرصت دارم تا تصمیم بگیرم. حراج کوچک در حدود دسامبر برگزار می شود، پس چرا همین الان به این سر دست بزنم. من زمان کافی برای تصمیم گیری دارم. همیشه آنجا خواهم بود. MS Dhoni در مراسم معرفی پس از بازی گفت.

“راستش هزینه زیادی دارد. الان به معنای واقعی کلمه چهار ماه است که از فرم خارج شده ام. در 31 ژانویه کارم را تمام کردم و از 2 تا 3 مارس تمریناتم را شروع کردم. خیلی طول می کشد، اما زمان کافی برای تصمیم گیری دارم. “

چنای سوپر کینگز یک تیم انعطاف پذیر جاینت گجرات را با 15 ران روی سطح چسبنده رام کرد تا به دهمین فینال IPL خود در روز سه شنبه برسد و روند قابل توجه خود را در مسابقات افزایش دهد. پس از اینکه هاردیک پاندیا خفاش را انتخاب کرد، CSK به خوبی توانست در یک زمین آهسته در Qualifier 1 به 172 برای 7 برسد. با توجه به شرایط، ثابت شد که بسیار بیشتر از یک مجموع رقابتی است زیرا گجرات تایتانز یک روز تعطیلی نادر داشت تا با 157 در 20 اور به پایان برسد. رشید خان با 16 توپ 30 تایتان هواداران CSK را عصبی کرد، اما این برای تایتان ها کافی نبود.

مطالب پیشنهادی  تولد میتالی راج: یوروجا سینگ آرزو می کند وقتی هند 38 ساله شود

با این حال، مدافع عنوان قهرمانی شانس دیگری برای رسیدن به دومین فینال متوالی در مرحله مقدماتی 2 در روز جمعه خواهد داشت.

MS Dhoni، تاکتیکیست چیره دست CSK، از برتری خانگی نهایت استفاده را برد و قهرمانان چهار دوره را در 14 بازی به دهمین فینال خود برد. CSK در نسخه های 2016 و 2017 شرکت نکرد.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله