’35، نه 36′: روهیت شارما هارشا بوگل را در مذاکرات بعد از بازی گیج ترک می کند. نگاه کن

روهیت شارما به مناسبت تولد 36 سالگی خود، تیمش هندی های بمبئی را دید که در یک مسابقه پرگل، پیروزی هیجان انگیزی را در برابر راجستان رویالز به ثبت رساند. بمبئی با تعقیب یک هدف ماموت 213 ران، هدف را در فینال به لطف تیم دیوید در انتها به پایان رساند. با این حال، پس از پایان مسابقه، کاپیتان روهیت شارما، که تولد 36 سالگی خود را نیز جشن می گرفت، در حالی که با میزبان هارشا بوگل صحبت می کرد، به نظر می رسید که چند ضربه از زمین خارج شود.

زمانی که روهیت و هارشا از کاپیتان MI دعوت کرد تا در مراسم معرفی با او درباره مسابقه صحبت کند، گفتگوی حماسی بین روهیت و هارشا شکل گرفت. این گفتگو به شرح زیر است:

هارشا بوگل – در تولد 36 سالگی خود برنده شوید.

روهیت شارما– این روز 35 است نه 36.

هارشا –اوه، یکی دیگر به من دادند.

روهیت – نه، این فقط 36 است. شوخي كردم

روهیت در مورد برد تیم گفت که از روشی که تیمش هدف غول پیکر را تعقیب کرد بسیار خوشحال است.

“این عالی است که می بینیم ما به آن دست می یابیم. ما در بازی گذشته نیز در اینجا به یک هدف مشابه نزدیک شدیم. ما شانس داریم اما باید از خودمان حمایت کنیم. (دیوید پولارد بعدی است). کفش های بزرگ برای پر کردن این بازیکن 36 ساله گفت، پولی سال‌هاست که قهرمان شده است.

مطالب پیشنهادی  قرن مارک چپمن به نیوزیلند کمک می کند تا سری 2-2 پاکستان را به پایان برساند

روهیت در مورد تغییرات تیم اضافه کرد: به عنوان کاپیتان کار سختی است، اما متاسفانه باید در شرایط و با حریف بازی کرد. ما می خواهیم به عنوان یک تیم انعطاف پذیر باشیم و بچه ها باید برای آن آماده باشند. جفرا مصدومیت شدیدی داشت و برای مدت طولانی دور بود. بولرها به تمرین و ریتم نیاز دارند و امروز شاهد سرعت خوبی از او بودیم. اسکای، بدیهی است که می‌دانستیم که ضربه‌ای مثل امروز نزدیک است.”

این برد MI روهیت را با 4 برد از 8 مسابقه به رده هفتم جدول رساند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله