31 دویدن برای 1 اور! MI Pacer Arjun Tendulkar بخشی از Tally ناخواسته می شود

آرجون تندولکار در جریان بازی MI vs PBK IPL 2023.© BCCI/IPL

آرجون تندولکار، بازیکن جوان هندی های بمبئی، روز شنبه در ورزشگاه وانکهده، اولین ویکت خود را مقابل تماشاگران خانگی مقابل پادشاهان پنجاب در لیگ برتر هند (IPL) 2023 گرفت، اما در نهایت با یک رکورد ناخواسته نیز به پایان رسید. آرجون 31 ران را در اور شانزدهم واگذار کرد و با این اوور، دومین اور گران قیمت را توسط یک بولر MI در IPL زد. دانیل سامز با واگذاری 35 دوش مقابل کلکته نایت رایدرز (KKR) در سال 2022 مقام اول را دارد. بین سه بازیکن برای مقام سوم مساوی است زیرا پاوان سویال در مقابل رویال چلنجرز بنگلور (2014)، آلزاری جوزف در مقابل راجستان رویالز (2019) و میچل مک کلناگان در مقابل PBKS (2017) هر کدام 28 ران واگذار کردند.

اور آرجون در بازی روز شنبه بسیار مهم بود زیرا حرکت را به نفع پنجاب کینگز تغییر داد.

PBKS با وجود از دست دادن ویکت متیو شورت (11) در اوایل اینینگ، شروع بسیار خوبی داشت. دو نفر با استعداد هندی پرابسیمران سینگ و آتاروا تاید ضربات زیبایی انجام دادند که تابلوی امتیاز PBKS را سرپا نگه داشت. PBKS در 5.3 اور از مرز 50 ران عبور کرد. در پایان شش اور، PBKS با شکست ناپذیری Prabsimran Singh (25*) و Atharva Thaide (19*) به پاورپلی 58/1 پایان داد.

با این حال، بمبئی سقوط پنجاب را در میانه اوور هماهنگ کرد، زیرا آرجون تندولکار برای گرفتن اولین ویکت خود در مقابل تماشاگران خانگی به میدان رفت. گام‌بردار جوان، پرابسیمران سینگ (25) را با یک یورکر درست جلوی کنده‌ها گرفت. پیوش چاولا به سرعت دنبال کرد تا کنترل مسابقه را به MI واگذار کند. آثاروا تااید توسط چاولا به مدت 29 (17) عزل شد.

PBKS موفق شد در 10 اور 83/4 را با سام کوران (0*) و هارپریت سینگ باتیا (1*) که در خط کریس قرار نداشتند، ثبت کند.

سام کوران و هارپریت شروع به ضد حمله کردند زیرا PBKS به آرامی از مرز 100 ران در 13.4 اور عبور کرد.

کوران و هارپریت آرجون تندولکار جوان را به عنوان هدف خود در اوور شانزدهم انتخاب کردند. آرجون شش مرز را در اوور خود از دست داد و در نهایت 31 ران را واگذار کرد و به PBKS اجازه داد تا روی 200 ران بیشتر تمرکز کند. هم بت‌زنان به ضربه زدن خود اعتماد نشان دادند و هم بولرهای MI شروع به از دست دادن تمام زمین کردند. این پایان نقطه عطف کل مسابقه بود.

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله