بلکه فقط ویژگی های یک آزمون خوب را بیان و همچنین معایب و مزایا یک موسسه آزمونی مختلف را خدمتتان معرفی می کنم تا خودتان با توجه به خصوصیات و توانایی های شخصی خود انتخاب کنید چرا که ممکن است یک موسسه ای که مورد قبول بیشتر داوطلبان است با خصوصیات شما هماهنگ نباشد پس اجباری برای انتخاب این آزمون نیستید ولی حتماً تمامی جوانب را در نظر بگیرید. تا ما بتوانیم مسیر را درست تا پایان ادامه دهیم و نتیجه آن را ببینیم پس برای هر یک از داوطلبان با سطحی متفاوت نیاز است در یک آزمون با سلیقه و ویژگی های فردی خود ثبت نام کنند و با برنامه راهبردی آن پیش بروند ولی هر سطحی از داوطلبان باید نحوه خاصی از برخورد با آزمون را داشته باشند. کدام آزمون آزمایشی برای تمامی سطح ها مناسب است ؟ کارنامه ها چقدر آموزش دروس ابتدایی تا کنکور با سایت حرف آخر مهم میتوانند باشند! ارائه کارنامه های مختلف بر اساس آزمون های گذشته که بسیار کاربردی است.

همچنین در برخی موارد ضریب سختی دروس آن بالا و خیلی فراتر از کنکور است. در طول سال تحصیلی امکان دارد که داوطلب به هر دلیلی مبحث برنامه ریزی شده را نتواند مطالعه کند پس به نوعی از برنامه عقب می افتد و برنامه جدید را در هفته های آینده اجازه خواندن مبحث عقب افتاده را به او نخواهد داد. البته در هر آزمون حتی کنکور امکان غیر عمد بودن جلسه و سوالات وجود دارد که باید این مقدار به حداقل برسد چون برای واقعی نشان دادن شرایط دادن داوطلب نیاز به آزمونی امن است. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند. همچنین نکته دیگر در مورد برنامه راهبردی این است که باید دارای جایگاه هایی برای جبران دروس و مرور باشد. بخصوص که خیلی از داوطلبان تا شروع دوران کنکور مطالب پایه را بصورت تستی مطالعه نکرده اند که کار برای آن ها کمی دشوارتر است. چون عرصه کنکور با عرصه دبیرستان متفاوت است پس برای این حجم از مطالب و راههای پیچیده و طولانی یک هدایت کننده خوب وجود داشته باشد که یکی از این راه ها آزمون و برنامه راهبردی آزمون است.

البته برنامه راهبردی آزمون را که داوطلب تعیین نمی کند . برنامه راهبردی باید واقع بینانه باشد و بتوان در مدت تعیین شده برنامه داده شده را مطالعه کرد و به مباحث آزمون رسید. و نقش تعیین کننده ای در سرنوشت و جایگاه علمی شما در کنکور خواهد داشت سعی کنید موسسه مورد نظر خود را با آگاهی و حساب شده انتخاب کنید. داوطلبی که پایه ضعیفی دارد نباید از همان ابتدا رتبه محور عمل کند و به فکر رقابت با داوطلبان قوی باشد بلکه باید به فکر یافتن نقاط ضعف و قدرت خود باشد و آنها را اثبات و ترمیم کند و پایه خود را قوی نماید و از نظر علمی به سطحی برسد که بتواند با بقیه رقابت کند که در غیر اینصورت دچار کاهش کارایی درسی خواهد شد. ما آزمون می دهیم تا نقاط ضعف و قدرت خود را بیابیم. پس با اهمیت آزمون تا حدودی آشنا شدیم و متوجه شدیم که بدون آزمون امکان موفقیت در کنکور کم است.برای افزایش تسلط و مشاهده مسیر کنکور خود مقاله نحوه مطالعه برای کنکور را هم از همین سایت فروشگاه اجی مجی حتما مطالعه کنید.

به شما برنامه 4 ماهه حرف آخر را معرفی می کنیم که با استفاده از آن تنها در 4 ماه پرونده آموزش و حل تست صفر تا صد کنکور را به اتمام برسانید و فرصت بسیار زیادی برای مرور و تمرین و تکرار داشته آموزش پایه ششم ابتدایی باشید. تست های همسطح و مشابه کنکور در دروس عومی. که باید در برناه راهبردی وجود داشته باشد تا داوطلب بتواند در آن نقطه زمانی ان مبحث مورد نظر را مطالعه کند. خیلی هم اسان نباشد تا ابزار محک بودن آزمون از بین برود سعی کند در سطح کنکور یا کمی بالاتر از ان داوطلب را آماده کند. جامعه آماری بالا در آزمون های بعد از عید. همه پیشرفتا ها خارج از مرحله راحتی انجام می پذیرند پس تلاشت را کم نکن. همانطور که گفتم یکی از اهداف آزمون ها پیشروی با برنامه راهبردی آنهاست حتی کسی که امکان دستیابی به آزمون حضوری را ندارد پیشنهاد می کنم که با برنامه راهبردی یک آزمون پیش برود و بعداً در منزل خودش آزمون را بزند. معایب: قلمچی نسبت به سایر موسسات هزینه زیادی دارد و برخی از داوطلبان را در این مورد دچار مشکل می کند . حتی کسانی که در آزمون های موسسات دیگر شرکت می کنند به کارا بودن و کاربردی بودن برنامه موسسه قلمچی تاکید دارند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با قیمت پکیج کامل حرف آخر تجربی وب سایت خود باشید.

خبر های روز ایران و جهان

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*